Moho (Anime Studio) Debut 12

Strona główna Mac Grafika Programy do malowania
Pobierz ​program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Anime Studio Debut to program do tworzenia animacji 2D. Postacie można zaprojektować z pomocą intuicyjnych narzędzi wektorowych lub importować z innych programów, do animacji można wykorzystać szkielety, w tym samym programie można podłożyć do filmów dźwięk.

Przy tworzeniu postaci można sięgnąć po intuicyjne narzędzia wektorowe i podstawowe kształty lub wektorowe rysunki odręczne. Różne sposoby kolorowania dają szerokie możliwości przy doborze stylu animacji.

Program pozwala w interesujący sposób łączyć możliwości, jakie daje animacja z użyciem klatek kluczowych i kości. Animator może wybrać mechanizm odpowiedni dla danego fragmentu sceny. Kontrola ruchu może odbywać się na wielu warstwach, na których można nakładać efekty i podglądać je w czasie rzeczywistym.

Kolejną zaletą Anime Studio Debut jest możliwość eksportowania filmów w wielu formatach popularnych w Sieci, a także bezpośrednio na YouTube.

Wersja próbna działa przez 30 dni. Ten sam plik pozwala testować wersję Debut i Pro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!