r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Moho (Anime Studio) Debut 12

Strona główna Mac Grafika Programy do malowania
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

Anime Studio Debut to program do tworzenia animacji 2D. Postacie można zaprojektować z pomocą intuicyjnych narzędzi wektorowych lub importować z innych programów, do animacji można wykorzystać szkielety, w tym samym programie można podłożyć do filmów dźwięk.

Galeria programu

Przy tworzeniu postaci można sięgnąć po intuicyjne narzędzia wektorowe i podstawowe kształty lub wektorowe rysunki odręczne. Różne sposoby kolorowania dają szerokie możliwości przy doborze stylu animacji.

Program pozwala w interesujący sposób łączyć możliwości, jakie daje animacja z użyciem klatek kluczowych i kości. Animator może wybrać mechanizm odpowiedni dla danego fragmentu sceny. Kontrola ruchu może odbywać się na wielu warstwach, na których można nakładać efekty i podglądać je w czasie rzeczywistym.

Kolejną zaletą Anime Studio Debut jest możliwość eksportowania filmów w wielu formatach popularnych w Sieci, a także bezpośrednio na YouTube.

Włączenie wersji próbnej programu wymaga podania numery karty płatniczej lub konta PayPal. Możliwe, że kwota 49,99 dolarów zostanie zablokowana na karcie debetowej. Wersja próbna działa prze 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.