Mój Carrefour Mój Carrefour 3.4.0

Strona główna Android Zakupy Sklepy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mój Carrefour to darmowa aplikacja dla klientów sieci sklepów Carrefour, dzięki której możemy zyskać dostęp do rozmaitych kuponów zniżkowych, ofert promocyjnych i nie tylko.

Carrefour - jak kupować taniej?

Po uruchomieniu Mój Carrefour będziemy mogli natychmiast zapoznać się z polecanymi artykułami, wśród których znajdziemy nie tylko produkty spożywcze, ale także przecenione towary z innych działów, np. RTV czy AGD. Łatwo i szybko sprawdzimy również ofertę Bio marki Carrefour, kupując wybrane produkty taniej.

Scan&Go w sklepach Carrefour

Mój Carrefour pozwala na wybranie najbliższego sklepu sieci Carrefour w celu sprawdzenia obowiązujących w nim promocji. Dostępne są nie tylko stałe oferty, ale także kupony rabatowe pozwalające uzyskać zniżkę na całe zakupy lub określone produkty. Warto uruchomić aplikację również po to, by skorzystać z funkcji Scan&Go, dzięki której możemy skanować, a tym samym kupować i od razu pakować zakupione produkty do reklamówek bez konieczności stania w kolejce do kasy.

Karty lojalnościowe w aplikacji

Należy dodać, że logując się do swojego konta w Mój Carrefour na smartfonie lub tablecie automatycznie zyskujemy dostęp do swojej Karty Rodzinka lub Karty Seniora, więc nie musimy już nosić ich w portfelu.

Mój Carrefour – najważniejsze cechy:

  • darmowa aplikacja dla klientów sieci sklepów Carrefour
  • aktualne gazetki promocyjne, kupony zniżkowe i nie tylko
  • wbudowany czytnik cen
  • możliwość korzystania z funkcji Scan&Go
  • dostęp do kart lojalnościowych (Karta Rodzinka i Karta Seniora)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!