r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mój Orange 4.1

Strona główna iOS Dom Zarządzanie usługami

Oficjalna aplikacja sieci Orange do zarządzania swoim kontem i rachunkami. Dzieli się na trzy części: Moje konto, Oferty oraz Obsługa.

Galeria programu

Każda z główny kategorii dzieli się na kilka pomniejszym. Dla wielu najważniejsza z kart będzie Moje Konto. Znajdziemy w niej informacje o aktualnych środkach i pakietach, uzyskamy możliwość aktywacji usług oraz przejrzenia bilingów. Bardzo dobrze, że to właśnie te informacje wyświetlają się zaraz po starcie programu.

Pozostałe opcje i działy znajdziemy w menu rozsuwanym z górnego, lewego rogu. Zakładka usługi pozwala przeprowadzić rozmowę z wirtualnym konsultantem, sprawdzić ważne telefony czy też odnaleźć najbliższe salony

Oferty to przegląd wybranych ofert, z których możemy skorzystać jako osoby posiadające nr. w Orange. Wykonanie aplikacji minimalnie wpasowuje się w stylistykę iOS 7.0 do tego aplikacja miewa problemy ze stabilnością.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.