r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mój T-Mobile 1.0.0.4

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Mój T-Mobile to oficjalna aplikacja od sieci T-Mobile, przeznaczona dla jej abonentów oraz użytkowników oferty na kartę, a także dla osób korzystających z Heyah na Kartę. Program pozwala zarządzać płatnościami, fakturami oraz usługami dodatkowymi.

Z programu można korzystać za darmo na terenie Polski, a aplikacja nie pobiera danych z pakietu internetowego. Po jej uruchomieniu konieczne jest zalogowanie się. W programie znajdziemy informacje o aktualnym stanie konta, o płatnościach i fakturach (w tym już opłaconych). Możemy też dodawać minuty oraz SMS-y do posiadanej taryfy, doładować konto osobie korzystającej z T-Mobile na kartę, a także włączyć roaming międzynarodowy, ustawiając przy tym limit wydatków. Program pozwala też zarządzać usługami dodatkowymi, a także przejrzeć warunki umowy i uzyskać informację, czy przedłużenie umowy jest już możliwe.

Interfejs aplikacji wpisuje się w stylistykę Windows Phone, a jej kolorystyka jest zgodna z barwami T-Mobile. Czasem zawodzi stabilność działania. T-Mobile MiBOA ma problem z logowaniem, czy też pobieraniem niektórych danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.