r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Moja Ciąża 2.2

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet

Moja Ciąża to rozbudowana aplikacja zawierająca zbiór narzędzi i informacji dla kobiet oczekujących dziecka. Pozwala nie tylko lepiej monitorować przebieg cięży, ale także zapoznać się z dobrymi praktykami odnośnie tego okresu życia matki i dziecka.

Galeria programu

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od podania ustalonej daty porodu, w przypadku gdy jej nie znamy, możemy podać termin ostatniego krwawienia. Na podstawie tych danych program dopasuje treść do aktualnego zaawansowania ciąży.

Ekran główny prezentuje ile dni pozostało do porodu, pozwala sprawdzić jak wielkie jest nasze dziecko oraz jego przybliżoną wagę. Po prawej u góry znajduje się rozwijane menu. Znajdziemy tam zbiór narzędzie, które mogą okazać się przydatne. Kalendarz, kontroler wagi, stoper do mierzenia skurczy czy też zestaw informacji o wyprawce dla matki i dziecka. W części poradnikowej przeczytamy także o zalecanych i zabronionych ćwiczeniach.

Interfejs programu na pierwszy rzut oka prezentuje się dobrze. Niestety jest w nim kilka błędów. Po nie wszystkie opcje czytelnie przedstawiają swoje zastosowanie, po drugie czasem na ekranie jest zbyt dużo wolnego miejsca. Program dostępny jest za darmo, zawiera reklamy u dołu ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.