Moja Ciąża Moja Ciąża 1.1.0.0

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Moja Ciąża to rozbudowana aplikacja zawierająca zbiór narzędzi i informacji dla kobiet oczekujących dziecka. Pozwala nie tylko lepiej monitorować przebieg cięży, ale także zapoznać się z dobrymi praktykami odnośnie tego okresu życia matki i dziecka.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od podania ustalonej daty porodu, w przypadku gdy jej nie znamy, możemy podać termin ostatniego krwawienia. Na podstawie tych danych program dopasuje treść do aktualnego zaawansowania ciąży. Ekranu główny dzieli się na dwie części: start oraz menu.

Pierwsza z nich prezentuje ile dni pozostało do porodu, pozwala sprawdzić jak wielkie jest nasze dziecko oraz jego przybliżoną wagę. Menu to zbiór narzędzie, które mogą okazać się przydatne. Znajdziemy tam kalendarz, kontroler wagi, stoper do mierzenia skurczy czy też zestaw informacji o wyprawce dla matki i dziecka. W części poradnikowej przeczytamy także o zalecanych i zabronionych ćwiczeniach.

Interfejs programu na pierwszy rzut oka prezentuje się dobrze. Niestety jest w nim kilka błędów. Po pierwsze ostatnie kafelki są w połowie przycięte. Po drugie w aplikacji znajdziemy literówki i to już na stronie głównej. Po trzecie strzałka cofania działa nie do końca intuicyjnie. Program dostępny jest za darmo, zawiera reklamy u dołu ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!