Moja Ciąża

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet
Pobierz program
lub zeskanuj:

Moja Ciąża to aplikacja stworzona z myślą o rodzicach oczekujących potomstwa. Zawiera zbiór informacji i porad przydatnych przez cały okres ciąży.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od podania ustalonej daty porodu, w przypadku gdy jej nie znamy, możemy podać termin ostatniego krwawienia. Na podstawie tych danych program dopasuje treść do aktualnego zaawansowania ciąży. Ekranu główny dzieli się na dwie części: start oraz menu.

Pierwsza z nich prezentuje ile dni pozostało do porodu, pozwala sprawdzić jak wielkie jest nasze dziecko oraz jego przybliżoną wagę. Menu to zbiór narzędzie, które mogą okazać się przydatne. Znajdziemy tam kalendarz, kontroler wagi, stoper do mierzenia skurczy czy też zestaw informacji o wyprawce dla matki i dziecka. W części poradnikowej przeczytamy także o zalecanych i zabronionych ćwiczeniach.

Interfejs programu prezentuje się bardzo schludnie i czytelnie. Nawigacja nie powinna sprawiać problemu. Ponieważ Moja Ciąża dostępna jest za darmo, wyświetla reklamy u dołu ekranu. Nie są one jednak zbyt uciążliwe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!