r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Moja Komenda 2.0

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo osobiste

Oficjalna aplikacja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Jej zadaniem jest pomoc w szybkim odnalezieniu najbliższego posterunku policji oraz w razie potrzeby nawiązaniu kontaktu telefonicznego.

Galeria programu

Moja Komenda posiada dwa tryby pracy. W pierwszy przedstawia najbliższe posterunki w formie listy. Z tego poziomu możemy również skorzystać z wyszukiwarki. W taki sposób mamy dostęp do danych wszystkich komend w kraju.

Drugi tryb to tradycyjny podgląd mapy z naszą lokalizacją i zaznaczonymi pobliskimi posterunkami. Możemy wybrać aby program nawigował nas do nich, sprawdzić jak wyglądają w Strreet View bądź też uzyskać dane kontaktowe. Niestety nie wszystkie przyciski są czytelne, dopiero wybranie informacji uruchamia podpisy.

Aplikacja choć uboga w opcje jest dobrze wykonana. Poprawnie spełnia swoje zadanie, co w przypadku programów instytucji państwowych nie jest normą. Moja Komenda dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.