Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa 2021.1.3

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa to nieskomplikowana gra strategiczna, w której będziemy mogli otworzyć własną kawiarnię lub restaurację.

Podczas rozgrywki gracze muszą zatrudnić i wyszkolić swoich pracowników, zaprojektować menu, a także ustalić ceny. Na tym oczywiście nie koniec, bo istotne znaczenie ma także wystrój wnętrza. Tylko od nas zależy, jakie meble i dekoracje znajdą się w naszej kawiarni lub restauracji, a o tym, czy nasze propozycje spotkają się z pozytywnym odzewem klientów, dowiemy się w dalszej części zabawy.

Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa kładzie spory nacisk na interakcję z osobami odwiedzającymi naszą kawiarnię lub restaurację. Twórcy zadbali o obecność wielu linii dialogowych, dzięki którym możemy poznawać swoich klientów, a także pomagać im w różnych sytuacjach. Warto pamiętać, że podejmowane przez nas decyzje mają różne konsekwencje.

Wraz z postępami w kampanii gracze odblokują nowe przepisy umożliwiające im tworzenie specjalnych rodzajów kaw oraz herbat. Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa oferuje także możliwość tworzenia miasteczek i rywalizowania z innymi właścicielami kawiarni poprzez wykonywanie rozmaitych zadań.

Gra Moja kawiarnia: Restauracja i zabawa jest dostępna do pobrania za darmo. Autorzy proponują jednak funkcję mikropłatności pozwalającą na kupowanie dodatkowych przedmiotów przy użyciu prawdziwych pieniędzy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!