Moje ING mobile Moje ING mobile 3.6.2

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

Moje ING mobile to aplikacja dla klientów indywidualnych ING Banku Śląskiego. Program pozwala sprawdzić bieżący stan konta, wykonać przelew (na rachunek własny lub obcy), a także zamówić produkty bankowe.

Program stawia na czytelność prezentowania danych i prostotę obsługi. Jego interfejs jest bardzo podobny do tego, który zastosowano w internetowej wersji banku ING.

Na ekranie głównym wyświetla się informacja o bieżącym saldzie konta, prezentowana w formie kwoty. Można też ustawić wartość procentową, a wraz z kolejnymi wydatkami stan konta będzie się proporcjonalnie zmniejszał. Ponadto, na ekranie głównym znajdziemy skróty do historii transakcji, wykonywania przelewów oraz narzędzi bankowych ING, z których korzystamy: kart, lokat, kont oszczędnościowych itp.

Aplikacja oferuje również osobistego asystenta finansowego, który grupuje wydatki w proste kategorie. Program wysyła powiadomienia każdorazowo, gdy zostanie operacja na rachunku użytkownika, np. wypłata z bankomatu lub przelew.

Program jest przeznaczony dla posiadaczy konta w ING Banku Śląskim. Aby z niego skorzystać, należy dysponować danymi do logowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!