Moje ING mobile

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

Moje ING mobile to aplikacja dla klientów indywidualnych ING Banku Śląskiego. Program pozwala sprawdzić bieżący stan konta, wykonać przelew (na rachunek własny lub obcy), a także zamówić produkty bankowe.

Program stawia na czytelność prezentowania danych i prostotę obsługi. Jego interfejs jest bardzo podobny do tego, który zastosowano w internetowej wersji banku ING.

Na ekranie głównym wyświetla się informacja o bieżącym saldzie konta, prezentowana w formie kwoty. Można też ustawić wartość procentową, a wraz z kolejnymi wydatkami stan konta będzie się proporcjonalnie zmniejszał. Ponadto, na ekranie głównym znajdziemy skróty do historii transakcji, wykonywania przelewów oraz narzędzi bankowych ING, z których korzystamy: kart, lokat, kont oszczędnościowych itp.

Aplikacja oferuje również osobistego asystenta finansowego, który grupuje wydatki w proste kategorie. Program wysyła powiadomienia każdorazowo, gdy zostanie operacja na rachunku użytkownika, np. wypłata z bankomatu lub przelew.

Program jest przeznaczony dla posiadaczy konta w ING Banku Śląskim. Aby z niego skorzystać, należy dysponować danymi do logowania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe Moje ING mobile dostępne – klienci ING w końcu mogą płacić BLIK-iem

21
30.09.2016  •  Maciej Olanicki

Na Androida, iOS-a i mobilnego Windowsa dostępna jest już nowa wersja aplikacji Moje ING mobile – można je już oczywiście znaleźć w naszej bazie. A przed aktualizacją nie ma się co wzbraniać, gdyż przynosi bardzo ważną nowość. Mimo że w ciągu ostatnich miesięcy aplikacja dla klientów ING była systematycznie aktualizowania, a harmonogram prac narzucał szybką implementację kolejnych funkcji, to w Moje ING mobile brakowało możliwości, która od dawna oferuje konkurencja, a która cieszy się wśród Polaków coraz większym zainteresowaniem. Chodzi oczywiście o obsługę BLIK-a. Dostęp do tych…

Aplikacja banku ING ma wyjść poza e-bankowość. Pomoże kupić bilety czy zapłacić za parking

19
23.06.2016  •  Łukasz Maślanka

ING Bank Śląski chce, aby użytkownicy jego aplikacji mobilnej mogli używać jej do kupowania biletów kolejowych oraz komunikacji miejskiej w Polsce, a także do regulowania opłat za parkowanie. Firma szuka już partnera do realizacji tego projektu, który zaopiekuje się stroną technologiczną. Zaktualizowana o możliwość opłacania parkingów oraz biletów na pociągi, autobusy i tramwaje aplikacja banku miałaby pojawić się w przyszłym roku, o ile oczywiście ING Bank Śląski znajdzie firmę, która pomoże mu wdrożyć tego typu rozwiązanie. Aplikacja miałaby też obsłużyć płatności mobilne za pomocą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 15.04.2017 18:47

Aplikacja niedopracowana, nieczytelna, za dużo wodotrysków. Po wyjściu z aplikacji nie wyłącza się. Trzeba ją ręcznie wyłączyć spod Androida. Pomimo to straszny pożeracz baterii. W porównaniu do poprzedniczki niebo a ziemia. Dla twórców apki oczywiście fala krytyki nie dociera.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu