reklama

Moje ING mobile 2.8.3

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

Moje ING mobile to aplikacja dla klientów indywidualnych ING Banku Śląskiego. Program pozwala sprawdzić bieżący stan konta, wykonać przelew (na rachunek własny lub obcy), a także zamówić produkty bankowe.

Program stawia na czytelność prezentowania danych i prostotę obsługi. Jego interfejs jest bardzo podobny do tego, który zastosowano w internetowej wersji banku ING.

Na ekranie głównym wyświetla się informacja o bieżącym saldzie konta, prezentowana w formie kwoty. Można też ustawić wartość procentową, a wraz z kolejnymi wydatkami stan konta będzie się proporcjonalnie zmniejszał. Ponadto, na ekranie głównym znajdziemy skróty do historii transakcji, wykonywania przelewów oraz narzędzi bankowych ING, z których korzystamy: kart, lokat, kont oszczędnościowych itp.

Aplikacja oferuje również osobistego asystenta finansowego, który grupuje wydatki w proste kategorie. Program wysyła powiadomienia każdorazowo, gdy zostanie operacja na rachunku użytkownika, np. wypłata z bankomatu lub przelew.

Program jest przeznaczony dla posiadaczy konta w ING Banku Śląskim. Aby z niego skorzystać, należy dysponować danymi do logowania.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 04.07.2018 10:57

Przeszedłem z banku, który podobno ma najlepszą aplikację i uważam, że aplikacja ING jest dużo lepsza i przyjemnjeszaw obsłudze.
Jeden minus za niedziałające powiadomienia na starszym Androidzie 4.1.2 (stock Smasung).

  #1 15.04.2017 18:47

Aplikacja niedopracowana, nieczytelna, za dużo wodotrysków. Po wyjściu z aplikacji nie wyłącza się. Trzeba ją ręcznie wyłączyć spod Androida. Pomimo to straszny pożeracz baterii. W porównaniu do poprzedniczki niebo a ziemia. Dla twórców apki oczywiście fala krytyki nie dociera.

reklama