r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Moje ING mobile

Strona główna Windows Phone Firma

Moje ING mobile to aplikacja przeznaczona dla klientów indywidualnych ING Banku Śląskiego. Zapewnia szybki dostęp do informacji o rachunku bankowym oraz produktów finansowych, z których korzysta klient.

Aplikacja stawia na prostotę i czytelność. Na ekranie głównym wyświetla informacje o bieżącym saldzie konta: do wyboru jest kwota lub wskaźnik procentowy kwoty, którą ustawimy jako miesięczne źródło finansów do wykorzystania. Ponadto, program dostarcza wygodną wyszukiwarkę (m.in. historii transakcji) oraz skrót do wykonywania przelewów.

r   e   k   l   a   m   a

W aplikacji Moje ING Mobile mamy też dostęp do skrótów do kont indywidualnych, lokat i kart kredytowych/debetowych podpiętych do konta. Wszystko podane jest w przyjaznej dla oka, prostej formie graficznej.

Program dostarcza też informacji (w oparciu o algorytm analizujący wydatki), na jakie cele najczęściej wydajemy pieniądze w danym miesiącu. Za pomocą aplikacji można też zamawiać produkty i usługi finansowe ING Banku Śląskiego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe Moje ING mobile dostępne – klienci ING w końcu mogą płacić BLIK-iem

21
OPROGRAMOWANIE 30.09.2016 | Maciej Olanicki

Na Androida, iOS-a i mobilnego Windowsa dostępna jest już nowa wersja aplikacji Moje ING mobile – można je już oczywiście znaleźć w naszej bazie. A przed aktualizacją nie ma się co wzbraniać, gdyż przynosi bardzo ważną nowość. Mimo że w ciągu ostatnich miesięcy aplikacja dla klientów ING była systematycznie aktualizowania, a harmonogram prac narzucał szybką implementację kolejnych funkcji, to w Moje ING mobile brakowało możliwości, która od dawna oferuje konkurencja, a która cieszy się wśród Polaków coraz większym zainteresowaniem. Chodzi oczywiście o obsługę BLIK-a. Dostęp do tych…

Aplikacja banku ING ma wyjść poza e-bankowość. Pomoże kupić bilety czy zapłacić za parking

19
OPROGRAMOWANIE 23.06.2016 | Łukasz Maślanka

ING Bank Śląski chce, aby użytkownicy jego aplikacji mobilnej mogli używać jej do kupowania biletów kolejowych oraz komunikacji miejskiej w Polsce, a także do regulowania opłat za parkowanie. Firma szuka już partnera do realizacji tego projektu, który zaopiekuje się stroną technologiczną. Zaktualizowana o możliwość opłacania parkingów oraz biletów na pociągi, autobusy i tramwaje aplikacja banku miałaby pojawić się w przyszłym roku, o ile oczywiście ING Bank Śląski znajdzie firmę, która pomoże mu wdrożyć tego typu rozwiązanie. Aplikacja miałaby też obsłużyć płatności mobilne za pomocą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.