r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Moje Leczenie 2.1.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Medycyna i bazy leków

Moje Leczenie to aplikacja, która pozwala prowadzić dziennik przyjmowania leków na smartfonie, a także przypomina o nich o odpowiedniej porze.

W dzienniczku można wybrać lek z listy i ustalić początek i koniec kuracji, a także dawkowanie. Dni, kiedy należy przyjąć lek, zostaną pokazane w kalendarzu. Można także obejrzeć statystyki przyjmowania leków. Aplikacja nie wymaga logowania i podawania żadnych danych.

r   e   k   l   a   m   a

Moje Leczenie pozwala także obserwować przyjmowanie leków innym członkom rodziny. Po dodaniu leku do dziennika można go „udostępnić”, czyli podać kod dostępu do obserwacji komuś innemu, kto po wpisaniu go w aplikacji będzie mógł śledzić, czy jest przyjmowany regularnie. Wymaga to oczywiście połączenia z Internetem na obu urządzeniach, ale wszystko odbywa się w pełni anonimowo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Weź pigułkę! Aplikacje dla biorących leki

27
OPROGRAMOWANIE 12.01.2016 | Anna Rymsza

Hipokrates mówił swoim uczniom, by uważali na pacjentów, którzy często kłamią, że przyjmują zalecone im leki. Różne źródła podają, że w Polsce tylko 65% chorych przyjmuje leki regularnie i zgodnie z zaleceniami lekarza. To oczywiście prowadzi do różnych problemów, od uszczerbku na zdrowiu, po straty finansowe. Takie zachowanie może mieć wiele przyczyn, od zbyt wysokich cen wielu preparatów, po zwykłe „ja wiem lepiej”. Jeśli powodem jest nieuwaga lub brak systematyczności, można problem rozwiązać z pomocą jednej z opisanych poniżej aplikacji. Weź pigułkę! Moje Leczenie Moje Leczenie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.