Moje Pomiary Moje Pomiary 2.0.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Moje Pomiary to bardzo prosta, przejrzysta i przydatna aplikacja mobilna, dzięki której możemy gromadzić i monitorować informacje dotyczące różnych wskaźników zdrowotnych, tj. poziom cukru we krwi, ciśnienie czy temperatura. Dzięki integracji z aplikacją Informacje Medyczne pozwala również przygotować specjalny dokument z pomiarami i zdalnie przesłać go do lekarza prowadzącego.

Co daje nam aplikacja?

Program pozwala na zapisywanie pomiarów zarówno naszych, jak również innych członków rodziny. Wspiera urządzenia Glucomaxx Connect i automatycznie synchronizuje wyniki pomiarów, posiada możliwość definiowania wartości granicznych dla pomiarów, umożliwia przeglądanie historii przeprowadzonych badań czy ustawianie przypomnień o konieczności przeprowadzenia pomiaru. Nie zabrakło również opcji udostępniania zgromadzonych danych w formie dokumentu PDF – w tym jego przesyłania do lekarza.

Opisywana aplikacja jest częścią Asseco Mobile Patient Apps (AMPA), pakietu oprogramowania mobilnego do wspierania procesu leczenia. W jego skład wchodzą samodzielne aplikacje, jak również takie współpracujące z systemami Asseco działającymi w wielu placówkach medycznych na terenie całego kraju.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • gromadzenie i monitorowanie danych o pomiarach cukru we krwi, ciśnienia czy temperatury ciała
  • umożliwia obsługę pomiarów więcej niż jednego członka rodziny
  • pozwala zdalnie wysyłać do lekarza dokumenty PDF z pomiarami
  • automatycznie pobiera dane pomiarowe z urządzeń Glucomaxx Connect
  • w pełni za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!