reklama

MoliPlayer Pro 1.3.2.16

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

MoliPlayer Pro to zaawansowany odtwarzacz filmów oraz muzyki. Obsługuje szereg formatów, między innymi wideo: avi, mkv, mp4, h.264, rmvb, wmv, flv, ts, m2ts, vob itp. oraz audio: aac, mp3, ape, flac, ogg itp. W dodatku aplikacja odczytuje napisy do filmów w formacie srt, ssa, ass.

Po włączeniu aplikacji użytkownik otrzymuje 7 kolumn – menu główne, wideo, muzyka, foldery, „w pobliżu”, web videos oraz „więcej”, w której znajduje się dostęp do ustawień, oceny programu, transferu WiFi oraz feedback.

WiFi transfer to opcja szybkiego przesyłania plików z komputera na telefon bez podłączania kabla USB. Wystarczy, że obydwa urządzenia są podłączone do tej samej sieci. W aplikacji należy wybrać WiFi transfer i wpisać w przeglądarce internetowej, na komputerze adres, który się wyświetlił. Następnie użytkownik wybiera pliki (muzykę lub filmy wraz z napisami), które mają zostać wgrane na telefon. Po wybraniu nastąpi automatyczne przesyłanie. W zależności od wielkości pliku przesyłanie może potrwać tylko chwilkę, a może również przedłużyć się do kilku godzin. W takim wypadku lepiej jest przesłać niezbędne pliki przez kabel.

Przesłane w ten sposób pliki są zapisywane w „Default folder”. Oprócz tego folderu w aplikacji znajduje się „Camera Roll” oraz „SD Card”, gdzie znajdują się wszystkie pliki wgrane przewodowo.

„Wideo w pobliżu” jest to kolumna, w której aplikacja wykrywa serwery multimediów w sieci do której jest podłączony telefon. Dzięki temu można szybko skorzystać z zasobów udostępnianych przez komputer lub z zasobów podłączonych do routera.

Kolumna „Web videos” pozwala na pobieranie treści z popularnych stron, takich jak: YouTube, Vimeo, Vevo, Dailymotion, Metacafe, MTV, FOX, CBS, CNN, MSN Video, Myspace itd. Wystarczy, że użytkownik wybierze daną witrynę, znajdzie odpowiednie wideo i kliknie ikonę pobierania, która znajduje się na dolnej belce.

Odtwarzacz jest bardzo prosty i intuicyjny. Znajdują się wszystkie podstawowe przyciski do zarządzania odtwarzanym filmem takie jak przycisk pauzy lub przewijania. Oprócz tego znajduje się też przycisk blokady. Powoduje on zablokowanie ekranu. Jednak wciąż są aktywne przyciski funkcyjne. Aby zwiększyć głośność wystarczy podczas przerwanego odtwarzania przeciągnąć palcem w górę po prawej stronie ekranu. Przesunięcie w dół powoduje zmniejszenie głośności. Jeżeli tę akcję wykona się po lewej stronie ekranu, nastąpi rozjaśnienie lub ściemnienie ekranu.

Muzyka jest odtwarzana tak samo jak filmy. Po zablokowaniu ekranu muzyka nadal jest odtwarzana. Można również wyjść z aplikacji, dzięki temu program zamienia się w odtwarzacz muzyki.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 06.11.2014 08:27

Rewelacyjny odtwarzacz :)

  #2 10.10.2014 08:51

Super odtwarzacz

Krzesin@gmail.com.pl   1 #1 28.07.2014 22:49

Istnieje możliwość skorzystania z darmowej wersji programu - poniżej przedstawiam krok po kroku jak z niej skorzystać na przykładzie nokia lumia 625 myślę, że dla pozostałych urządzeń z WP 8,1 postępowanie jest identyczne :

1) Przechodzimy do ustawień regionu w telefonie : USTAWIENIA > REGION
2) W ustawieniach regionu ustawiamy odpowiednio :
a) Kraj/region > Chiny
b) Format regionalny > pozostawiamy bez zmian (polski)
Aby zaakceptować powyższe ustawienia klikamy > uruchom ponownie telefon
3) Po ponownym uruchomieniu telefonu przechodzimy do sklepu i wyszukujemy interesującą nas aplikacje > "MoliPlayer"
4) Z listy znalezionych aplikacji wybieramy > MoliPlayer (UWAGA : nie MoliPlayer Pro)
5) Teraz możemy bezpłatnie pobrać i zainstalować aplikację.

Po wykonaniu powyższych czynności jesteśmy w połowie drogi korzystania z naszego nowego odtwarzacza, w kolejnych krokach należy zarejestrować się w chińskim portalu weibo.com . Jest to o tyle utrudnione, że strona jest w języku Chińskim ale wspomagać się możemy naszym stacjonarnym komputerem PC oraz tłumaczem google :

6) Przechodzimy na adres > us.weibo.com/gb
7) Na górnym szarym pasku klikamy zielony przycisk znajdujący się po prawej stronie paska.
8) Teraz Powinno nam się wyświetlić malutkie okienko logowania w którym klikamy na chiński link znajdujący się na samym dole. tegoż okienka - powinno nam otworzyć się kolejne okno z rejestracją.
9) Następnym krokiem jest uzupełnienie kolejno :
a) nasz adres e-mail
b) nasze hasło
c) przepisujemy kod z obraska
Klikamy "Sign Up Now" - Strona powinna nas odesłać do okienka w którym możemy uzupełnić dane:
a) nasz nick
b) data urodzin
c) płeć
d) lokalizację : proponuję wybrać z listy "Others" (na samym dole)
Klikamy żółty przycisk.
10) Wybieramy klika zainteresowań i klikamy pod nimi żółty przycisk "ENTER"

GOTOWE :D

Teraz możemy uruchomić naszą aplikację wpisując w pierwszym polu nasz adres e-mail, a w następnym ustawione przez nas hasło do portalu.

Aplikacja zada nam kilka pytań po chińsku - klikamy intuicyjnie kolejne przyciski ;)

Teraz możemy cieszyć się darmową wersją MoliPlayer ,która ma nieco ograniczone możliwości i w momencie wybierania niektórych ustawień zadaje nam pytania czy chcemy uaktualnić ją do płatnej wersji PRO odsyłając nas do sklepu ale na szczęście jej interface jest w języku angielskim, anie Chińskim.

Autor edytował komentarz.
reklama