r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Moments 31.0

Strona główna iOS Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć

Moments to program opracowany przez Facebooka, służący do porządkowania zdjęć i dzielenia się nimi z osobami, które mamy w gronie znajomych w tym serwisie społecznościowym.

Aplikacja jest przeznaczona tylko dla użytkowników Facebooka, wymaga bowiem zalogowania się do konta. Można za to zainstalować ją odrębnie, bez konieczności dodatkowego instalowania głównej facebookowej aplikacji.

Program skanuje zdjęcia, które są przechowywane w smartfonie i rozpoznaje widoczne na nich twarze, dopasowując je do naszej listy znajomych. Za pomocą aplikacji Moments można wysłać zdjęcia tym osobom, które są na naszych zdjęciach, a także otrzymać fotografie, na których się znajdujemy, które mają w swoich zbiorach inni użytkownicy. Jeśli dana osoba używa programu Moments, wtedy zdjęcia otrzyma właśnie w aplikacji. Jeśli nie, stosowne powiadomienie pojawi się w Facebook Messengerze.

Program zawiera też narzędzie do grupowania zdjęć, porządkując je w oparciu o datę i miejsce wykonania. Tak skomponowane albumy również możemy udostępniać innym osobom. W aplikacji znajdziemy też narzędzie do tworzenia pokazu slajdów, opatrzonego muzyką.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Facebook nie daje wyboru: instalacja Moments albo usunięcie zdjęć

17
13.06.2016  •  Maciej Olanicki

Minął już miesiąc, odkąd aplikacja Moments od Facebooka została udostępniona także internautom w Europie. Już wówczas nie obyło się bez problemów – w związku z regulacjami Unii Europejskiej dotyczącymi ochrony danych osobowych, konieczne było bezlitosne okrojenie funkcjonalności Moments. A to może się okazać zaledwie początkiem kłopotów. Moments to aplikacja służąca przede wszystkim organizowaniu i przeglądaniu zdjęć. Podobnie jak Messenger ma stanowić zewnętrzną aplikację komunikatora, który w przeglądarce dostępny jest w samym serwisie, tak Moments można określić analogiem do obsługiwania…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.