Moments Moments 31.0

Strona główna iOS Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Moments to program opracowany przez Facebooka, służący do porządkowania zdjęć i dzielenia się nimi z osobami, które mamy w gronie znajomych w tym serwisie społecznościowym.

Aplikacja jest przeznaczona tylko dla użytkowników Facebooka, wymaga bowiem zalogowania się do konta. Można za to zainstalować ją odrębnie, bez konieczności dodatkowego instalowania głównej facebookowej aplikacji.

Program skanuje zdjęcia, które są przechowywane w smartfonie i rozpoznaje widoczne na nich twarze, dopasowując je do naszej listy znajomych. Za pomocą aplikacji Moments można wysłać zdjęcia tym osobom, które są na naszych zdjęciach, a także otrzymać fotografie, na których się znajdujemy, które mają w swoich zbiorach inni użytkownicy. Jeśli dana osoba używa programu Moments, wtedy zdjęcia otrzyma właśnie w aplikacji. Jeśli nie, stosowne powiadomienie pojawi się w Facebook Messengerze.

Program zawiera też narzędzie do grupowania zdjęć, porządkując je w oparciu o datę i miejsce wykonania. Tak skomponowane albumy również możemy udostępniać innym osobom. W aplikacji znajdziemy też narzędzie do tworzenia pokazu slajdów, opatrzonego muzyką.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!