Mondly dla dzieci Mondly dla dzieci 7.8.0

Strona główna Android Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mondly dla dzieci to aplikacja do nauki języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego lub francuskiego. Nic nie stoi na przeszkodzie, by uczyć się nie jednego, ale kilku języków w tym samym czasie.

Dla początkujących i zaawansowanych

Autorzy opisywanego narzędzia zapewniają swoim użytkownikom naukę poprzez zabawę. Zarówno młodsi, jak i starsi, mogą rozpocząć naukę od podstaw lub też szlifować słownictwo i gramatykę. Dostępne są również ćwiczenia z pisania, słuchania ze zrozumieniem oraz czytanki i konwersacje.

Nauka słówek i wymowy

Mondly wykorzystuje fiszki, czyli niewielkie karteczki, dzięki którym przyswajanie kolejnych słówek jest znacznie łatwiejsze niż przy użyciu tradycyjnych metod. Chcąc poznać wymowę poszczególnych wyrazów można wcisnąć odpowiedni przycisk, by profesjonalny lektor przeczytał dane słowo.

Co dokładnie zawiera Mondly?

Jeśli chodzi o liczby, to pod tym względem Mondly prezentuje się doprawdy imponująco. Znajdziemy tu 11 podstawowych tematów do wyboru, 77 lekcji językowych, 400 najczęściej używanych słówek z ilustracjami i dźwiękiem, 75 podstawowych wyrażeń, darmowe lekcje codziennie i quiz raz w tygodniu.

Płatności

Warto również wspomnieć o obecności wersji Premium, którą można przetestować w formie 7-dniowego triala. Jeśli zdecydujemy się zapłacić za Mondly odblokujemy całą zawartość (ponad 200 interaktywnych lekcji), kompletny kurs językowy (500 słów i wyrażeń) oraz lekcje codzienne (365 lekcji każdego roku). Ceny przedstawiają się następująco: 39,99 zł miesięcznie (1 język – angielski), 12 miesięcy w cenie 179,99 zł, co daje 14,99 zł miesięcznie (1 język – angielski) oraz 12 miesięcy w cenie 1799,90 zł (dostęp do 33 języków).

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja do nauki języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego lub francuskiego
  • 11 podstawowych tematów, 77 lekcji, 400 najczęściej używanych słówek, 75 podstawowych wyrażeń i nie tylko
  • codziennie darmowe lekcje, co tydzień nowe quizy
  • nowoczesny, przejrzysty interfejs użytkownika
  • wersja Premium za darmo przez 7 dni

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!