Money Lover Money Lover 2014.1105.1048.2803

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wirtualny portfel, którego zadaniem jest pomoc w zarządzaniu finansami i wydatkami. Dzięki wsparciu najpopularniejszych platform mobilnych oraz synchronizacji z chmurą, sprawia że kontrola nad pieniędzmi jest o wiele prostsza.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja zapytana nas czy chcemy założyć konto (bądź się na nie zalogować), czy też pominąć ten etap i trzymać nasze dane tylko lokalnie. Warto pochwalić autorów za to rozwiązanie, coraz więcej aplikacji nie pozwala użytkownikowi na rezygnację z logowania. Kolejny krokiem jest konfiguracja pierwszego portfela. W jednym mogą skupić się wszystkie nasze wydatki, choć nic nie stoi na przeszkodzie by rozdzielić je na kilka odrębnych.

Poza zarządzaniem wydatkami i przychodami za pomocą Money Lover możemy planować budżet, oszczędności oraz wydarzenia (wyjazdy, zakupy). Dane już wprowadzone dostępne są w bardzo czytelnej formie, podsumowania zawierają wykresy, a każda z kategorii wydatków oddzielne ikony. Aplikacja posiada także mikropłatności, które pozwalają dokupić dodatkowe kategorie ikon.

Interfejs choć sprawia dobre wrażenie lekko rozczarowuje. Z niezrozumiałego powodu autor bardzo dziwnie rozwiązał niektóre kwestie techniczne. Korzystając z aplikacji, informacje o tym co zrobiliśmy źle, albo jakie dane musimy uzupełnić dostajemy w formie powiadomień push. Do tego kwoty wprowadzamy za pomocą kalkulatora. W niektórych miejscach zawodzi również tłumaczenie. Money Lover w podstawowej wersji dostępny jest za darmo. Dzięki oferowanym narzędziom i synchronizacji z chmurą potrafi ułatwić zarządzanie budżetem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!