Money Manager Ex Money Manager Ex 1.3.6

Strona główna Mac Dom Organizery finansowe
Pobierz program

Money Manager Ex to program przeznaczony do zarządzania finansami w domu i w pracy. Aplikacja jest darmowym, dostępnym na zasadzie otwartego oprogramowania narzędziem, które pozwala śledzić wydatki i ustalać budżet na określony przedział czasu (miesiąc, kwartał, rok itp.), zarządzać posiadanym majątkiem i na podstawie tych danych generować raporty.

Obsługa Money Managera Ex przypomina pracę z programami księgowymi, trzeba więc zapoznać się z takimi pojęciami, jak konta, beneficjenci, aktywa i tym podobne. W programie można operować na kilku kontach w różnych walutach, nada się więc do prowadzenia budżetu gospodarstwa domowego lub działalności gospodarczej. Poza możliwością wprowadzania transakcji jednorazowych i cyklicznych, wraz z dzieleniem ich na kategorie, można zapisywać informacje na temat posiadanych akcji i aktywów.

Użytkownik może dodawać wiele kont bankowych w jednej bazie, a także tworzyć i edytować różne bazy danych. Są one zapisywane w domyślnym dla Money Managera Ex formacie MMB. Przy tworzeniu nowych elementów program uruchomi asystenta pozwalającego stworzyć krok po kroku bazę z niezbędnymi informacjami.

Money Manager Ex ma prosty, nieco toporny interfejs, dostępny także w polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!