r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Money Manager Ex 1.3.1

Strona główna Mac Dom Organizery finansowe

Money Manager Ex to program przeznaczony do zarządzania finansami w domu i w pracy. Aplikacja jest darmowym, dostępnym na zasadzie otwartego oprogramowania narzędziem, które pozwala śledzić wydatki i ustalać budżet na określony przedział czasu (miesiąc, kwartał, rok itp.), zarządzać posiadanym majątkiem i na podstawie tych danych generować raporty.

Obsługa Money Managera Ex przypomina pracę z programami księgowymi, trzeba więc zapoznać się z takimi pojęciami, jak konta, beneficjenci, aktywa i tym podobne. W programie można operować na kilku kontach w różnych walutach, nada się więc do prowadzenia budżetu gospodarstwa domowego lub działalności gospodarczej. Poza możliwością wprowadzania transakcji jednorazowych i cyklicznych, wraz z dzieleniem ich na kategorie, można zapisywać informacje na temat posiadanych akcji i aktywów.

r   e   k   l   a   m   a

Użytkownik może dodawać wiele kont bankowych w jednej bazie, a także tworzyć i edytować różne bazy danych. Są one zapisywane w domyślnym dla Money Managera Ex formacie MMB. Przy tworzeniu nowych elementów program uruchomi asystenta pozwalającego stworzyć krok po kroku bazę z niezbędnymi informacjami.

Money Manager Ex ma prosty, nieco toporny interfejs, dostępny także w polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Meteo ICM, Guerrilla Mail, MSQRD, Pokemon GO LocationSpoof – najciekawsze programy tygodnia

20
OPROGRAMOWANIE 23.07.2016 | Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Meteo ICM. Prognoza numeryczna Meteo ICM. Prognoza numeryczna daje wygodny dostęp do numerycznej prognozy pogody, generowanej przez ICM Uniwersytet Warszawski – jednej z najlepszych usług tego typu w Polsce, serwującej prognozy dla 2359 miast w Polsce. Guerrilla Mail Guerrilla Mail to usługa oferująca tymczasowe adresy e-mail, które można wykorzystać gdy nie jest wskazane podawanie prawdziwego adresu.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.