reklama

MoneyMe 1.15

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MoneyMe to darmowa i dosyć ciekawa aplikacja do zarządzania domowym budżetem. Z jej pomocą możemy wygodnie gromadzić informacje o wielu rachunkach bankowych, rejestrować wpływy oraz generowane wydatki.

Program kierowany jest do wszystkich osób, którzy chcieliby zarządzać i monitorować swoimi finansami. Umożliwia on gromadzenie informacji o wielu kontach bankowych, kreowanie własnych typów i grup wydatków, sposobów płatności, a także przechowywanie danych o wszystkich wpływach na konto i poniesionych wydatkach. W przypadku tych ostatnich użytkownik posiada możliwość definiowania pojedynczych, jak również cyklicznych transakcji.

MoneyMe potrafi dodatkowo przechowywać zdjęcia i inne załączniki wraz z wprowadzanymi transakcjami. Przy jego użyciu monitorować możemy różnego rodzaju wierzytelności (pożyczki od znajomych, kredyty bankowe) i zarządzać limitami wydatków. Ciekawą funkcją w aplikacji jest moduł kuponów do gromadzenia kuponów rabatowych czy informacji o promocjach itp. Nie zabrakło również modułu statystyk, prezentujących w formie graficznej domowe finanse (przychody i wydatki) czy też alarmu, informującego użytkownika o przekroczeniu zakładanego budżetu.

Aplikacja jest łatwa w obsłudze oraz posiada prosty interfejs graficzny dostępny w wielu wersjach językowych (edycja polska posiada wiele niedociągnięć). Pozwala ono zabezpieczać hasłem dostęp do danych, tworzyć/przywracać kopie zapasowe i dostosowywać swój wygląd do upodobań użytkownika (dostępnych jest kilka motywów graficznych).

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zbych_iks   7 #2 31.08.2013 08:25

Program jest bardzo niedopracowany. Nie można zmienić rozmiaru jakiegokolwiek okna chociaż w niektórych ich zawartośc się nie mieści. Wersję polską można sobie poprawić (przeedytować plik xml).

BelHeI   4 #1 20.08.2013 20:34

Polecam ten programik, jak dla mnie, to najlepszy program tego typu.

reklama