MoneyZoom MoneyZoom 1.0.5.0

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

MoneyZoom to aplikacja przeznaczona dla osób, które chcą mieć nieustannie na oku stan domowego budżetu. Program pozwala na bieżąco analizować przychody i wydatki, zestawiając wszystkie istotne informacje w czytelnych tabelach i wykresach.

Konfiguracja aplikacji jest bardzo prosta — po zalogowaniu się do swojego konta wystarczy podać miesięczny limit wydatków, którego nie chcemy przekroczyć. Następnie program automatycznie przeliczy dostępne finanse na ilość dni pozostałych do końca miesiąca, tym samym podając kwotę do wydania każdego dnia (można ją wyświetlić na dynamicznym kafelku). Od tego momentu najważniejsze jest sumienne uzupełnianie wszystkich wpływów i wydatków — podczas podawania nowej kwoty MoneyZoom proponuje przydzielenie jej do jednej z 14 kategorii, takich jak „auto”, „dom”, „rachunki”, „zdrowie”, „rozrywka” czy „zakupy”, a następnie do konkretnej podkategorii.

Podanie tak szczegółowych danych jest niezbędne, by aplikacja mogła wskazać obszary, na które wydajemy najwięcej, a także przepływ gotówki w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Możliwe jest również zdefiniowanie limitów na różne wydatki (zarówno ogólne kategorie, np. „Restauracja”, jak i szczegółowe tagi — np. „wakacje”), by otrzymać ostrzeżenie w momencie zbliżenia się do granicy. Program pozwala też na dodawanie zaplanowanych lub cyklicznych wydatków, które zostaną uwzględnione w budżecie domowym.

Dostęp do MoneyZoom można zablokować za pomocą kodu PIN, bez podania którego aplikacja nie uruchomi się.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!