r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Monitor Allegro 2.0.6486.39280

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Monitor Allegro to aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i śledzenia nowych aukcji na Allegro, dedykowana dla systemów Windows 7, 8 i 10.

Galeria programu

Aplikacja na bieżąco monitoruje nowo wystawione aukcje i wyszukuje oferty z wybranych kategorii według zadanych kryteriów. To, co czyni Monitor Allegro aplikacją wyjątkową, to możliwość znalezienia świeżo wystawionej aukcji już kilka sekund po jej publikacji, jeszcze zanim będzie ona widoczna w wyszukiwarce Allegro. Ta nietuzinkowa funkcja daje niepowtarzalną szansę zakupu interesujących przedmiotów nawet do kilku minut wcześniej niż inne osoby.

Monitor Allegro oferuje wyszukiwanie nowych aukcji według wielu kategorii i kryteriów, powiadomienia e-mail, zapis wyników wyszukiwania do bazy danych, wczytywanie kryteriów wyszukiwania z pliku, wyszukiwanie z uwzględnieniem wielkości znaków (domyślnie funkcja jest wyłączona), śledzenie oprócz nowych aukcji również kończących się, złożenie oferty kupna w licytacji, zakup przez Kup Teraz, zmian w ofercie i odwołanie oferty kupna w licytacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 06.10.2017 09:44

Na Allegro za darmo można sobie ustawić kanał RSS wedle interesujących nas parametrów.

mateusos   6 #3 05.10.2017 21:24

Śmiech na sali :D

  #2 23.05.2016 15:13

Hahaha, licencja wymiotła mój móżg :D ogólnie chciałem używać do podglądu konkurencji, ale chyba podziękuję :D

  #1 20.02.2016 23:48

Licencja 500zł na rok - doj...bali :D

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.