reklama

Monitor Allegro 2.0.6486.39280

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Monitor Allegro to aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i śledzenia nowych aukcji na Allegro, dedykowana dla systemów Windows 7, 8 i 10.

Aplikacja na bieżąco monitoruje nowo wystawione aukcje i wyszukuje oferty z wybranych kategorii według zadanych kryteriów. To, co czyni Monitor Allegro aplikacją wyjątkową, to możliwość znalezienia świeżo wystawionej aukcji już kilka sekund po jej publikacji, jeszcze zanim będzie ona widoczna w wyszukiwarce Allegro. Ta nietuzinkowa funkcja daje niepowtarzalną szansę zakupu interesujących przedmiotów nawet do kilku minut wcześniej niż inne osoby.

Monitor Allegro oferuje wyszukiwanie nowych aukcji według wielu kategorii i kryteriów, powiadomienia e-mail, zapis wyników wyszukiwania do bazy danych, wczytywanie kryteriów wyszukiwania z pliku, wyszukiwanie z uwzględnieniem wielkości znaków (domyślnie funkcja jest wyłączona), śledzenie oprócz nowych aukcji również kończących się, złożenie oferty kupna w licytacji, zakup przez Kup Teraz, zmian w ofercie i odwołanie oferty kupna w licytacji.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 06.10.2017 09:44

Na Allegro za darmo można sobie ustawić kanał RSS wedle interesujących nas parametrów.

mateusos   6 #3 05.10.2017 21:24

Śmiech na sali :D

  #2 23.05.2016 15:13

Hahaha, licencja wymiotła mój móżg :D ogólnie chciałem używać do podglądu konkurencji, ale chyba podziękuję :D

  #1 20.02.2016 23:48

Licencja 500zł na rok - doj...bali :D

reklama