Monitor Burz Monitor Burz 2.3.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja pogodowa, której działania skupia się głównie na jednym zjawisku meteorologicznym, a jest nim burza wraz z towarzyszącymi jej opadami. Zawiera dane z kilku największych serwisów pogodowych w kraju i na świecie.

Przy pierwszym starcie przywita nas krótki poradnik tłumaczący zasady działania programu. Warto się z nim zapoznać. Ekran główny aplikacji składa się z 4 zakładek: źródła główne, inne źródła, galeria zdjęć, dodatki. Dwie pierwsze jak łatwo się domyślić prezentują źródła pogodowe, wśród serwisów znajdziemy: accuweather.com, blids.de, blitzortung.org, eumetsat.org, estofex.org, lowcyburz.pl, obserwatorzy.org, sat24.com. Wybierając któryś z nich otrzymujemy bardziej szczegółowy podgląd map i informacji.

Ciekawie prezentuje się galeria zdjęć. Pozwala na przesyłanie oraz przeglądanie zdjęć innych użytkowników. Tematyką jest oczywiście deszcz i burza. Ostatnia z zakładek to dodatkowe informacje o aplikacji. Interfejs w ostatnich wersjach przeszedł dużą i znaczącą przemianę. Może nie zachwyca, ale wygląda ładnie, jest też czytelny jeżeli chodzi o nawigację. Monitor Burz dostępny jest za darmo, posiada reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!