Monitor Test Utility Monitor Test Utility 1.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Monitor Test Utility to przydatne narzędzie do testowania monitorów. Dzięki niemu wykryjemy ewentualne usterki.

Aplikacja oferuje dwa tryby pracy, w trakcie których sprawdzimy, czy nasz monitor poprawnie wyświetla poszczególne kolory i obiekty. Zanim to jednak nastąpi, Monitor Test Utility wygeneruje listę podłączonych urządzeń, a także pozwoli wybrać jedną z wielu dostępnych rozdzielczości ekranu. Dopiero po wykonaniu tych czynności zdecydujemy, czy test ma polegać na wyświetlaniu rozmaitych, statycznych plansz, czy też ruchomych obiektów.

Co ciekawe, Monitor Test Utility przedstawia także szczegółowe informacje na temat monitora. Mowa o przekątnej, liczbie kolorów, rozdzielczości, proporcjach wyświetlania obrazu i częstotliwości odświeżania.

Monitor Test Utility nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika. Na uwagę zasługuje także bardzo przejrzysty, minimalistyczny interfejs. Cechy te sprawiają, że opisywane narzędzie skierowane jest do wszystkich osób, które chcą sprawdzić działanie swojego monitora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!