r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Monitor WStart 1.0.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Monitor WStart jest darmowym narzędziem przeznaczonym do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem Windows. Posiada ono również funkcje "zabijania" działających procesów oraz monitorowania połączeń TCP.

Galeria programu

Program po uruchomieniu wyświetla szczegółową listę pozycji, które znajdują się w autostarcie i inicjowane są wraz ze startem systemu Windows. Użytkownik posiada możliwość usuwania z niej wybranych aplikacji, edytowania ich konfiguracji, jak również dodawania nowych składników. Ponadto Monitor WStart oferuje opcje zamykania lub blokowania zbędnych procesów, które zużywają zasoby systemowe oraz przeglądania połączeń z Siecią realizowanych w obrębie systemu przy użyciu protokołu TCP.

Monitor WStart z powodzeniem zaliczyć można do narzędzi, które przydać się mogą każdemu. Umiejętne korzystanie z oferowanej przez program funkcjonalności pozwala nie tyle przyspieszyć proces uruchamiania systemu, co również przyspieszyć działanie uruchomionego w jego obrębie oprogramowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
grubelix   2 #1 02.10.2013 23:00

Czy ten program ma wbudowany Polski lub jest do niego spolszczenie?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.