Monitor WStart Monitor WStart 1.0.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Monitor WStart jest darmowym narzędziem przeznaczonym do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem Windows. Posiada ono również funkcje "zabijania" działających procesów oraz monitorowania połączeń TCP.

Program po uruchomieniu wyświetla szczegółową listę pozycji, które znajdują się w autostarcie i inicjowane są wraz ze startem systemu Windows. Użytkownik posiada możliwość usuwania z niej wybranych aplikacji, edytowania ich konfiguracji, jak również dodawania nowych składników. Ponadto Monitor WStart oferuje opcje zamykania lub blokowania zbędnych procesów, które zużywają zasoby systemowe oraz przeglądania połączeń z Siecią realizowanych w obrębie systemu przy użyciu protokołu TCP.

Monitor WStart z powodzeniem zaliczyć można do narzędzi, które przydać się mogą każdemu. Umiejętne korzystanie z oferowanej przez program funkcjonalności pozwala nie tyle przyspieszyć proces uruchamiania systemu, co również przyspieszyć działanie uruchomionego w jego obrębie oprogramowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!