r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MonoTouch 1.0 dla iPhone

Strona główna Aktualności
Novell poinformował o udostępnieniu MonoTouch 1.0, zestawu bibliotek i narzędzi umożliwiających pisanie aplikacji dla iPhone w Microsoft .NET.

MonoTouch jest specjalną wersją Mono, tak okrojoną aby mogła działać na iPhone. Oferuje programistom najważniejsze funkcje, takie jak garbage collection, zarządzanie wątkami, bezpieczne typowanie oraz Web services. Aplikacje są kompilowane od razu, nie ma więc narzutu wynikającego z konieczności kompilacji podczas uruchamiania (JIT). Jak zaznaczył Miguel de Icaza, szef Mono, pisanie w .Net jest łatwiejsze i szybsze niż w Objective-C, pisanie dla iPhone będzie więc mniej czasochłonne.

MonoTouch jest niestety komercyjne. Wersja Personal kosztuje 399 dolarów rocznie, Enterprise 999 dolarów rocznie a 5-stanowiskowa wersja Enterprise 3999 dolarów rocznie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.