Monopoly Plus

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Monopoly Plus to gra strategiczna stworzona na bazie popularnej planszówki o tym samym tytule. Charakteryzuje się wysoką grywalnością i dopracowaną, trójwymiarową oprawą graficzną, umożliwiając wspólną zabawę maksymalnie sześciu graczy.

Cyfrowa adaptacja Monopoly

Przeznaczona dla komputerów i konsoli cyfrowa edycja popularnej gry niczym nie odbiega od swojego pierwowzoru jeśli chodzi o ogólne zasady rozgrywki. Tutaj podobnie, zabawę rozpoczynamy na polu oznaczonym jako START i rzucamy dwoma kostkami przesuwając się po trójwymiarowej planszy o wylosowaną ilość oczek. W trakcie rozgrywki wnosimy kolejne budowle, sprzedajemy nieruchomości aby jak najbardziej się wzbogacić. W przypadku kiedy staniemy na polu reprezentującą nieruchomość innego gracza przyjdzie nam zapłacić czynsz. Całą zabawę w Monopoly Plus wygrywa osoba, która zgromadzi na swoim koncie jak największą ilość wirtualnych pieniędzy.

Plansze, zasady i tryb wieloosobowy

Monopoly Plus oferuje trzy zróżnicowane plansze - Klasyczne Miasto, Park Rozrywki i Nawiedzone Miasteczko, a także aż sześć różnych zasad gry, które możemy wybrać na początku zabawy. Gra oferuje tryb rozgrywki jednoosobowej oraz wieloosobowej. W przypadku gry ze znajomymi odbywać się ona może przy jednym komputerze lub za pośrednictwem internetu.

Kluczowe cechy gry:

  • strategia stworzona w oparciu o planszówkę Monopoly
  • identyczne zasady rozgrywki co w pierwowzorze
  • trójwymiarowa plansza i efektowne animacje
  • do wyboru 3 plansze i 6 zasad gry
  • tryb zabawy w pojedynkę lub ze znajomymi

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!