r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Monosnap 3.3.0

Strona główna Mac Grafika Przechwytywanie obrazu

Monosnap to wygodny program do zachowywania zrzutów ekranu i nagrywania screencastów, z możliwością umieszczania na obrazie różnych dodatkowych elementów, jak napisy czy strzałki.

Monosnap pozwala robić zrzuty całego ekranu lub tylko jego fragmentu, przy czym przy zaznaczaniu prezentuje podgląd 8×8 pikseli, który pozwala precyzyjnie dobrać wymiary. Po zrobieniu zrzutu ekranu można go automatycznie zapisać, wysłać na serwer FTP lub WebDAV lub otworzyć w edytorze.

Edytor Monosnap pozwala na dodawanie do obrazów strzałek, napisów (font można wybrać w ustawieniach programu), ramek, elips i odręcznych notatek. Można tu także od razu zamazać wrażliwe dane, których nie chcemy na zrzucie prezentować. Każdy z elementów dodanych do zrzutu ekranu będzie się zachowywał jak kształt wektorowy i można go dowolnie przesunąć lub usunąć.

Przy nagrywaniu filmów można skorzystać z webcama i zaznaczać ważne informacje podczas nagrywania.

Program jest darmowy, ale można dokupić do niego integrację z popularnymi dyskami w chmurze. Można też założyć konto w usłudze autorów programu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Citrio, Monosnap, TextMate, InkHunter i Blown Away – najciekawsze aplikacje tygodnia

15
09.04.2016  •  Anna Rymsza

Koniec tygodnia zbliża się wielkimi krokami, więc zapraszam Was do przejrzenia listy najciekawszych nowości z naszej bazy programów i aplikacji mobilnych. Citrio Citrio to szybka i lekka przeglądarka stron internetowych, bazująca na otwartym Chromium i pozornie podobna do Chromea. Ma nawet możliwość integracji z kontem Google i pozwala instalować te same rozszerzenia, co Chrome. Ma jednak kilka dodatkowych możliwości – pozwala pobierać filmy z wielu serwisów, ma zaawansowanego menedżera pobierania i klienta sieci BitTorrent. Najważniejsze jest jednak to, że Citrio w pełni szanuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.