reklama

Moo0 DiskCleaner 1.23

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Moo0 DiskCleaner to małe i bezpłatne narzędzie, z pomocą którego oczyścimy zawartość dysku twardego ze zbędnych plików oraz wpisów w rejestrze systemowym, tworzonych podczas codziennej pracy przez różnego rodzaju programy.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, a jego dodatkowymi atutami jest przyjazny interfejs graficzny oraz wysoka skuteczność działania. Proces wykrywania zbędnych plików i wpisów w rejestrze systemu Windows odbywa się w pełni automatycznie po uruchomieniu programu. Zadaniem użytkownika jest jedynie wybór z listy komponentów pozycji, które ostatecznie mają zostać uwzględnione podczas procesu oczyszczania. Korzystanie z Moo0 DiskCleaner pozwala nie tyle zaoszczędzić miejsce na dysku, co również dbać o prywatność użytkownika oraz w niektórych przypadkach również przyspieszać pracę komputera.

Aktualna wersja Moo0 DiskCleanera wspiera ponad 130 rodzajów komponentów, które w większości przypadków są zbędne i jedynie zajmują wolną przestrzeń na dysku. Znajdziemy wśród nich m.in. pliki tymczasowe tworzone przez system i aplikacje, prywatne dane przechowywane w rejestrze Windows, pamięć podręczną, historię i tzw. cookies przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Firefox, Opera, Google Chrome) oraz wiele innych składników tworzonych przez takie popularne oprogramowanie jak Adobe Reader, 7-Zip, WinRar, Nero, PowerDVD, WinAmp itd.

Dodatkowo program pozwala użytkownikowi deklarować własne lokalizacje uwzględniane podczas procesu oczyszczania. Możliwe jest wskazanie dowolnego folderu na dysku lub klucza w rejestrze, którego zawartość będzie "czyszczona" podczas każdego uruchomienia narzędzia. Moo0 DiskCleaner pozwala również na usuwanie zbędnych plików podczas startu systemu.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 05.03.2012 20:42

Testowałem 8 programów do czyszczenia dysku i uzyskał najlepszy wynik. Jednak sam nie jest w stanie usunąć wszystkiego, dlatego używam 2 programów, te które miały najlepsze wyniki i mam dzięki temu czysty system. Polecam używanie zarówno Moo0 DiskCleaner i Wise Disk Cleaner.

  #3 14.07.2011 12:10

To dobry program. Tydzień temu usunął mi prawie 800 MB śmieci! I jak dotąd, nie zauważyłem, żeby coś zepsuł. Będę go używał raz na dwa miesiące, bo uważam, że na co dzień wystarczy CCleaner.

  #2 11.06.2011 06:16

Czyści ten program Win 7 64 bit ?

  #1 10.06.2011 18:45

Dobre uzupełnienie ccleaner i kcleaner.

reklama