Moo0 DiskCleaner 1.23

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Moo0 DiskCleaner to małe i bezpłatne narzędzie, z pomocą którego oczyścimy zawartość dysku twardego ze zbędnych plików oraz wpisów w rejestrze systemowym, tworzonych podczas codziennej pracy przez różnego rodzaju programy.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, a jego dodatkowymi atutami jest przyjazny interfejs graficzny oraz wysoka skuteczność działania. Proces wykrywania zbędnych plików i wpisów w rejestrze systemu Windows odbywa się w pełni automatycznie po uruchomieniu programu. Zadaniem użytkownika jest jedynie wybór z listy komponentów pozycji, które ostatecznie mają zostać uwzględnione podczas procesu oczyszczania. Korzystanie z Moo0 DiskCleaner pozwala nie tyle zaoszczędzić miejsce na dysku, co również dbać o prywatność użytkownika oraz w niektórych przypadkach również przyspieszać pracę komputera.

Aktualna wersja Moo0 DiskCleanera wspiera ponad 130 rodzajów komponentów, które w większości przypadków są zbędne i jedynie zajmują wolną przestrzeń na dysku. Znajdziemy wśród nich m.in. pliki tymczasowe tworzone przez system i aplikacje, prywatne dane przechowywane w rejestrze Windows, pamięć podręczną, historię i tzw. cookies przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Firefox, Opera, Google Chrome) oraz wiele innych składników tworzonych przez takie popularne oprogramowanie jak Adobe Reader, 7-Zip, WinRar, Nero, PowerDVD, WinAmp itd.

Dodatkowo program pozwala użytkownikowi deklarować własne lokalizacje uwzględniane podczas procesu oczyszczania. Możliwe jest wskazanie dowolnego folderu na dysku lub klucza w rejestrze, którego zawartość będzie "czyszczona" podczas każdego uruchomienia narzędzia. Moo0 DiskCleaner pozwala również na usuwanie zbędnych plików podczas startu systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!