r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Moo0 Voice Recorder 1.43

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Moo0 Voice Recorder to bardzo prosty rejestrator dźwięku dla systemu Windows, który umożliwia przechwytywanie i zapisywanie na dysku dowolnych dźwięków z środowiska operacyjnego oraz podłączonego do komputera mikrofonu.

Galeria programu

Program pozwala na pracę w aż 3 różnych trybach - Any PC Sound, Any PC Sound and Voice oraz Only Voice, które dają możliwość odpowiednio rejestrowania dźwięków z komputera, dźwięku z komputera i sygnału z mikrofonu, a także jedynie głosu z mikrofonu. Przechwycona ścieżka audio zapisana może być w postaci plików MP3 lub WAV w jakości od 32 do 320 kbps.

Moo0 Voice Recorder pomimo swoich niewielkich rozmiarów oferuje funkcje, które znacznie wykraczają poza systemowy rejestrator dźwięków. Aplikacja poza możliwością nagrywania rozmów przy użyciu komunikatorów głosowych, pozwala również rejestrować dźwięk z dowolnych strumieni internetowych czy podczas karaoke (głos z mikrofonu + podkład audio) itp. Odpowiednia konfiguracja pozwala uruchomić proces zapisu dźwięku o wybranej godzinie lub w momencie kiedy nasz mikrofon zarejestruje dowolny dźwięk (opcja 'Cut Silence').

Wśród oferowanych funkcji wymienić należy również obsługę skrótów klawiszowych oraz motywów graficznych, pozwalających dostosowywać wygląd aplikacji do indywidualnych preferencji użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 10.01.2018 19:55

Ten program jest walnięty. Nagrywam 5 sekund, a nagranie ma minutę i same jakieś piski są nagrane.

DanKar REDAKCJA  16 #2 02.04.2013 16:15

@sacc: O jakich narzędziach mówisz? Mnie podczas instalacji nie zainstalowały się żadne dodatkowe komponenty.

  #1 02.04.2013 15:14

Dlaczego w opisie nie ma informacji o tym, że soft "oferuje" jakieś [jakie?!] 3 free narzędzia?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.