Morning Kit Morning Kit 6.0.6

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Morning Kit to aplikacja dla tych, którzy rano po przebudzeniu od razu sięgają po smartfon i szukają w nim najważniejszych dla siebie informacji.

Program wyświetla sześć kafelków z informacjami. Domyślnie są to kafelki z danymi o pogodzie, datą, czasem w wybranym mieście na świecie, wiadomościami z usługi Google News, cytatem oraz z wyciągiem z naszego kalendarza. Kolejność kafelków możemy dowolnie zmieniać, podobnie jak wyświetlaną przez nie treść. Możemy też dodawać nowe, np. z przelicznikiem kursu walut lub Autor programu przygotował też zestaw motywów, dzięki którym można personalizować wygląd aplikacji, a jako tło możemy też ustawić jedno z naszych zdjęć, także tych zrobionych aparatem z przodu lub z tyłu smartfonu i od razu wgranych do programu.

Morning Kit jest dostępna za darmo, ale korzystając z bezpłatnej wersji musimy się liczyć z tym, że będą nam prezentowane reklamy, a aplikacja nie zaoferuje wszystkich możliwości. Wersja premium programu kosztuje ok. 12 zł. Za te pieniądze usuniemy z niego reklamy, zyskamy dodatkowe miejsce na alarmy ustawiane w aplikacji, a także możliwość tworzenia krótkich notatek. Wersja premium pozwoli też zmienić motyw kolorystyczny aplikacji na Modern White.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!