Morning — Weather, To-Do, News, and more Morning — Weather, To-Do, News, and more version 1.7.3

Strona główna iOS Wiadomości Inne programy informacyjne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Morning — Weather, To-Do, News, and more to aplikacja na iPady oraz iPhone'y, która w wygodny sposób dostarcza informacje, które mogą być przydatne zwłaszcza rano, po przebudzeniu.

Program jest bardzo dopracowany pod względem graficznym, a jego twórcy postawili na prostotę i przejrzystość wyświetlanych informacji. Dlatego są one podane w prosty sposób, na jednolitym tle, które nie rozprasza i pozwala się skupić na tym, co wyświetla nam program.

Morning — Weather, To-Do, News, and more wyświetla kilka zakładek z informacjami: o aktualnej pogodzie (w bieżącej lub wybranej przez użytkownika lokalizacji), przypomnienia (tak, aby o niczym nie zapomnieć), aktualne warunki na trasie dojazdu np. do pracy, najnowsze informacje (także ze źródeł wskazanych przez użytkownika), wyciąg z kalendarza, informacje giełdowe, informacje o wydarzeniu, które się zbliża oraz aktualną datę i godzinę. To zestaw, który może się przydać z samego rana, gdy po przebudzeniu szukamy w smartfonie lub tablecie tego, co pozwoli dobrze się przygotować do spraw zaplanowanych na dany dzień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!