MorphVOX Pro 5.0.10

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MorphVOX Pro to profesjonalne i proste w obsłudze narzędzie, służące do zmiany barwy głosu w czasie rzeczywistym. Poza zastosowaniem wielu innowacyjnych rozwiązań charakteryzuje się ono dużą liczbą opcji konfiguracyjnych, z pomocą których łatwo spersonalizujemy działanie aplikacji zgodnie z własnymi oczekiwaniami.

Jak już zostało wspomniane program pomimo dużych możliwości pozostaje bardzo prosty w obsłudze. Wszystkie dostępne funkcje i narzędzia umieszczone zostały w obrębie głównego okna. Do dyspozycji użytkownika oddano również zestaw predefiniowanych konfiguracji, pozwalających sprawnie zmieniać nasz głos w głos dziecka, robota czy osoby o przeciwnej płci. Nie zabrakło również różnego typu efektów dźwiękowych jak echo, chór itp.

MorphVOX Pro wyposażony został w zaawansowane algorytmy zmiany głosu, które pozwalają wykorzystywać możliwości aplikacji podczas prowadzenia rozmów głosowych lub rozgrywki online. Program jest kompatybilny z większością najpopularniejszych komunikatorów internetowych oraz gier online.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!