Morro już dzisiaj, ale tylko dla 75 tysięcy użytkowników

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft udostępni dzisiaj do pobrania wersję testową swojego bezpłatnego programu antywirusowego Microsoft Security Essentials znanego wcześniej pod nazwą kodową Morro, ale beta ograniczona będzie do 75 tysięcy użytkowników.

Microsoft Security Essentials ma być dostępny dzisiaj do pobrania pod tym linkiem w okolicach godziny 9:00 Pacific Time, czyli już w okolicach 18:00 czasu polskiego. Jeśli ktoś jest chętny do testowania nowego programu antywirusowego Microsoftu, to powinien jednak się spieszyć - będzie on dostępny do pobrania tylko do chwili, gdy liczba pobrań przekroczy 75 tysięcy (lub gdy pojawi się finalna wersja - choć prawdopodobnie zainteresowanie będzie jednak spore).

Szerzej o Morro pisaliśmy już parę dni temu. Wersja beta udostępniona zostanie w edycjach na platformy 32- i 64-bitowe, a polscy użytkownicy będą musieli póki co zadowolić się wersją angielską. Finalna wersja Microsoft Security Essentials planowana jest jeszcze przed końcem tego roku.


Aktualizacja, 23.06.2009, 17:08

Podany powyżej link jest już aktywny, przed pobraniem wymagane jest wypełnienie krótkiej ankiety na temat wykorzystania wersji beta. Udostępniona kompilacja to 1.0.1407.00.

© dobreprogramy
s