r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Morro nazwany Microsoft Security Essentials

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Nie dalej jak dzisiaj rano informowaliśmy o publikacji screenów przygotowywanego przez Microsoft programu antywirusowego Morro. Teraz pojawiło się kilka nowych informacji.

Najważniejsze jest ustalenie końcowej nazwy produktu, bo Morro to oczywiście tylko nazwa kodowa. Microsoft oficjalnie oświadczył, że produkt nazwany zostanie Microsoft Security Essentials. Serwis Neowin ponownie opublikował screeny nowego programu antywirusowego, tym razem jednak już oznakowanego właśnie jako Microsoft Security Essentials i z odświeżonym interfejsem użytkownika - prawdopodobnie znacznie bliższym finalnej wersji.

Ponadto pojawiła się nieoficjalna informacja, że pierwsza wersja testowa Microsoft Security Essentials będzie szerzej dostępna we wrześniu. Premiera, jak zapowiada Microsoft, będzie mieć miejsce jeszcze w tym roku. Program będzie udostępniany bezpłatnie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.