Moto Race Challenge 07 na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem, w rubryce "Gra na weekend" pojawia się pozycja, która będzie prawdziwą gratką dla wszystkich fanów sportów motorowych.

Moto Race Challenge 07 to ekscytujące wyścigi motorowe w dobrej oprawie audiowizualnej. Przed rozpoczęciem rozgrywki należy zarejestrować się z poziomu menu gry, co pozwoli na późniejszą rywalizację w Internecie. Ścigamy się na 4 dostępnych torach: Saxony, Brno, Estoril i Valencia. Do wyboru mamy 3 tryby: Offline Mode, Training oraz Race. Pierwszy pozwala na zapoznanie się z torami, poziomami trudności oraz fizyką pojazdu, drugi to przygotowanie do właściwej rywalizacji oraz walka o jak najlepszy czas kwalifikacji do udziału w konkretnych wyścigach (tryb Race).

Przed rozpoczęciem decydującego wyścigu pamiętajmy o optymalnym doborze poziomu trudności prowadzenia pojazdu (Beginner, Race, Extreme) do swoich rzeczywistych umiejętności ;-).

Grę Moto Race Challenge 07 można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto, zachęcamy do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zaobserwować ostatnie wyczyny naszego vortalowego przyjaciela ;-).

© dobreprogramy

Komentarze