r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Moto Rider GO: Highway Traffic

Strona główna Android Gry Wyścigi

Moto Rider Go to gra zręcznościowa, w której gracz przemierza niekończącą się trasę na motocyklu. Zadaniem jest dojechać jak najdalej bez kraksy, co nie jest wcale proste. Droga nie jest prosta, wije się i zakręca, a przy tym trzeba omijać inne pojazdy i uważać na zmiany pasów.

Galeria programu

Gra wyróżnia się świetną oprawą graficzną, w której dopracowane zostały szczegóły otoczenia i samochodów. Jednym z elementów gry jest obserwowanie zachowania innych pojazdów, które włączają kierunkowskazy przed zmianą pasa i zajechaniem drogi motocykliście.

W grze możemy przemierzać 4 dynamicznie generowane plansze, z ruchem jednokierunkowym lub dwukierunkowym. W miarę grania będziemy zdobywać walutę, za którą można kupować lepsze części motocykla, a później także bardziej potężne maszyny. Pojazd można oczywiście przemalować przed podróżą.

Gra ma także element sieciowy, integruje się z Grami Play, zapewnia 23 osiągnięcia, a także pozwala graczom z całego świata konkurować w rankingach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Moto Rider GO: Highway Traffic na weekend – pieniądze leżą na ulicy

4
ROZRYWKA 17.12.2016 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Moto Rider GO: Highway Traffic – robiącą bardzo dobre wrażenie, przygotowaną dla urządzeń mobilnych z systemem Android, zręcznościówkę, która wykorzystuje motyw wyścigów ulicznych. Tytuł nie prezentuje jednak klasycznego modelu współzawodnictwa, ponieważ przez cały czas trwania gry ścigamy się z samym sobą, dbając przede wszystkim o to, by dojechać jak najdalej i zebrać za to jak najwięcej kasy. Trasa uzależniona jest w głównej mierze od trybu, na który się zdecydujemy, a następnie od poziomu natężenia ruchu. Im większy poziom…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.