reklama

Moto Rider GO: Highway Traffic na weekend – pieniądze leżą na ulicy

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Moto Rider GO: Highway Traffic – robiącą bardzo dobre wrażenie, przygotowaną dla urządzeń mobilnych z systemem Android, zręcznościówkę, która wykorzystuje motyw wyścigów ulicznych.

Tytuł nie prezentuje jednak klasycznego modelu współzawodnictwa, ponieważ przez cały czas trwania gry ścigamy się z samym sobą, dbając przede wszystkim o to, by dojechać jak najdalej i zebrać za to jak najwięcej kasy.

Trasa uzależniona jest w głównej mierze od trybu, na który się zdecydujemy, a następnie od poziomu natężenia ruchu. Im większy poziom trudności, tym szybciej wpada forsa, ale za to dużo łatwiej spaść z motoru. Tak ciężko zebrane środki wykorzystujemy w specjalnym sklepie, w którym dopieścimy swoją maszynę według własnego uznania.

Gra wyróżnia się świetną oprawą graficzną, w której dopracowane zostały szczegóły otoczenia, samochodów oraz innych przydrożnych przedmiotów. Ważnym elementem rozgrywki jest obserwowanie zachowania innych pojazdów, które włączają kierunkowskazy przed zmianą pasa i zajechaniem nam drogi.

Tytuł posiada także element sieciowy, integruje się z Grami Play, zapewnia 23 osiągnięcia, a także pozwala graczom z całego świata konkurować w rankingach.

Grę Moto Rider GO: Highway Traffic można pobrać w działach:

Programy (dla Android) → Gry.

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama