Moto Save, motocykle, podróże 3.3

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Moto Save to polska aplikacja, przeznaczona dla motocyklistów. W razie wypadku automatycznie powiadomi zdefiniowane kontakty, co pozwoli wezwać pomoc i być może uratować życie.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja przeprowadzi użytkownika przez proces kalibracji, który zajmie około pięciu minut. Następnie należy wpisać treść SMS-a informującego o wypadku i podać numer telefonu, pod który ma zostać wysłany. Do podanej treści SMS-a dołączony zostanie odnośnik do mapy z zaznaczoną pozycją telefonu.

Jeśli aplikacja wykryje, że właściciel telefonu leży i nie rusza się przez 4 minuty, włączy alarm. Jeśli to nie pomoże, po kolejnych czterech minutach wyśle SMS-a do bliskiej osoby. W miarę rozwoju aplikacji czas ten będzie się skracał.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 5 – wypadki i ratowanie życia

17
01.02.2016  •  Anna Rymsza

W piątej części cyklu o aplikacjach dla kierowców chcę poruszyć najmniej przyjemną stronę prowadzenia samochodu, czyli wypadki i sytuacje zagrażające życiu ludzi. Powiadom najbliższych, wezwij pomoc Nowe auta w Unii Europejskiej już niedługo będą wyposażone w system eCall, który w razie potrzeby automatycznie wezwie pomoc na miejsce wypadku. Na razie jednak jesteśmy zdani na siebie, co cieszy przeciwników automatycznego systemu, ale nie każdemu daje komfort psychiczny. SOSmart – telefon sam powiadomi o wypadku SOSmart to bardzo pomysłowa aplikacja alarmowa, która w razie wypadku…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi