r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Moto Z – tego smartfonu nie potłuczesz i zamienisz go w cokolwiek zechcesz

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Lenovo phab 2 Pro z Tango to nie jedyny smartfon, jaki dziś został zaprezentowany w Kalifornii. To tradycyjny smartfon, ale łączy się z większą ilością usług i urządzeń, niż możemy sobie wyobrazić, ale nie poświęca jakości działania.

O Moto Z, którą rzekomo mieliśmy zobaczyć, mówiło się, że będzie to smartfon z 10-krotnym zoomem optycznym. Te kilka lat, które minęły, pozwoliły Lenovo opracować urządzenie zupełnie inne i mimo wcześniejszych zapowiedzi, jednak pod marką Motorola.

Smartfony Moto Z i Moto Z Force są metalowe, mają 5,5-calowe ekrany i są bardzo eleganckie. Ich siłą są jednak dodatkowe akcesoria, a nie to, co znajduje się w środku (w zasadzie sprzęt w środku obudowy ogranicza, więc trzeba wyjsć na zewnątrz). Dzięki nim smartfon może zamienić się w głośniki stereo albo ogromny powerbank, jedynie stykając dwie części. Elementy będą się trzymać dzięki magnesom.

r   e   k   l   a   m   a

Wśród Moto Mods, bo tak będą nazywać się te dodatki, znajdziemy głośniki JBL (z własnym akumulatorem, który wytrzyma 10 godzin słuchania muzyki), projektor, powerbank i różne obudowy. W plotkach mówiących o 10-krotnym zoomie też było ziarno prawdy, bo powstanie nakładka, która to umożliwi. Trwają też prace nad rzutnikiem-klawiaturą, stacją dokującą z zewnętrznym monitorem i wieloma innymi ciekawymi rozwiązaniami.

Oczywiście Moto Z będzie można zaprojektować z pomocą Moto Makera. Zamiast kupować drogi smartfon z zestawem sensorów, którego nie wykorzystamy w pełni, będzie można kupić telefon niedrogi i dodać do niego takie elementy, które będą potrzebne.

W obudowie znajdziemy 4 GB RAM-u, Snapdragona 820 i świetny aparat z optyczną stabilizacją obrazu. Akumulator ma wytrzymać 30 godzin pracy, a przy tym smartfony można bardzo szybko naładować. Moto Z Force ma się ładować do poziomu 50% w 20 minut.

Moto Z będzie dostępna we wrześniu na całym świecie. Moto Mods będą mogli tworzyć różni producenci, którzy wezmą udział w programie deweloperskim. Lenovo ma nadzieję stworzyć platformę, która zachęci producentów sprzętu do tworzenia dodatków do Moto Z. Najlepszy dodatek zostanie nagrodzony milionem dolarów, więc warto się starać.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.