Motor Hero! 2.0

Strona główna Android Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Motor Hero! to gra zręcznościowa dla miłośników sportów motorowych, ale także fani gier typu arcade znajdą w niej coś dla siebie. Sterujemy w niej motocyklem, skacząc przez kolejne przeszkody i starając się nie wpaść do wody.

To gra, która idealnie nada się na czas podróży lub na przerwę między lekcjami lub zajęciami na uczelni. Do dyspozycji dostajemy w niej motocykl, którym skaczemy między kolejnymi wysokimi platformami o stromym brzegu. Skoki należy obliczyć na tyle umiejętnie, aby wylądować poprawnie, czyli na kołach i nie w wodzie. Jednocześnie możliwe są ewolucje w powietrzu, czyli obroty motocykla wokół własnej osi. Za każdy udany obrót otrzymamy gwiazdkę, a po uzyskaniu określonej liczby odblokujemy możliwość sterowania następnym motocyklem.

Gra zawiera elementy, do których dostęp można uzyskać korzystając z mikropłatności. Płacąc, możemy szybciej skorzystać z nowych motocykli, którymi będziemy pokonywać przeszkody na kolejnych planszach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję