r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Motor Hero! 2.1

Strona główna iOS Gry Wyścigi

Motor Hero! to gra zręcznościowa, w której użytkownik może wykonywać kaskaderskie sztuczki za pomocą motocykla.

Galeria programu

W grze należy tak sterować pojazdem, by sprawnie pokonywać kolejne przeszkody, czyli np. bale z ukośnym brzegiem lub zawieszone w powietrzu, pocięte na kawałki drogi. Gracz musi tak dobrać prędkość jazdy motocykla, by trafić w kolejny element na jego drodze i wylądować na kołach. Pomyłka może sprawić, że pojazd trafi do wody lub roztrzaska się o fragment lądu, przez co zabawę trzeba będzie zaczynać od nowa. Ponadto, w Motor Hero! można zdobywać gwiazdki, dzięki którym - po uzyskaniu określonej liczby - zyskamy do dyspozycji kolejne motocykle do sterowania. Gwiazdkę osiągniemy, wykonując udany obrót motocykla o 360 stopni. To trudna sztuka, bo często lądowanie kończy się rozbiciem maszyny. Ale to tylko sprawia, że gra dostarcza sporo wciągającej rozrywki.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności. Płacąc można odblokować dostęp do nowych motocykli, bez konieczności czekania na uzbieranie odpowiedniej liczby gwiazdek. Ponadto w grze wyświetlają się reklamy, które również można wyłączyć za pomocą modułu mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.