Motostat Motostat 1.1.0

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Motostat jest aplikacją służącą do monitorowania wydatków związanych naszymi pojazdami. Aplikacja jest klientem portalu motostat.pl.

Dzięki Motostat można na bieżąco dodawać wydatki związane z samochodem/motocyklem/skuterem. Do korzystania z aplikacji należy najpierw zarejestrować się na portalu motostat.pl. Aplikacja pozwoli dowiedzieć się, jakie nasz pojazd posiada średnie spalanie ogólne, średnie spalanie w ostatnim tankowaniu i koszt średni na 100 km. Dzięki aplikacji możemy szybko uzupełniać dane dotyczące nie tylko paliwa ale także innych wydatków jak pielęgnacja, opłaty drogowe czy mandaty a wszystko to składa się na całkowity koszt utrzymania pojazdu.

Najwięcej opcji możemy określić przy tankowaniu czyli ilość zatankowanego paliwa, rodzaj opon, styl jazdy, drogi jakie pokonujemy. Dzięki tym danym możemy określić czy jeździmy ekonomicznie czy wręcz przeciwnie. Plusem aplikacji jest szybkie dodawanie wydatków lub sprawdzenie średniego spalania. Minusem jest z kolei wymagany ciągły dostęp do Internetu - bez dostępu do sieci nie możemy wpisać żadnych danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!