reklama

Mountain Bike Challenge 10 na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Mountain Bike Challenge 10 - najnowszą odsłonę symulatora górskich zawodów rowerowych od Greentube - wydawcy takich znanych pozycji jak chociażby cała seria zjazdów narciarskich ORF-Ski Challenge czy Football Challenge - menedżera prowadzenia rozgrywek piłkarskich.

Przed rozpoczęciem zawodów, podobnie zresztą jak w poprzednich wersjach, należy uprzednio zaliczyć tryb treningu i kwalifikacji. Następnym etapem jest rywalizacja online z graczami z całego świata i walka o jak najlepszy czas i miejsce w międzynarodowym rankingu. Tegoroczna wersja jest ulepszona pod względem realistyki gry doskonale oddając zarówno uroki gór jak również grozę zboczy, stromizm i wszelkich pochyłości jakie przyjdzie nam pokonywać w trakcie wyścigu.

Grę Mountain Bike Challenge 10 można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Sportowe

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy zapoznać się z wrażeniami z Motorstorm: Apocalypse oraz wyczekiwanego przez posiadaczy PS3 Killzone 3, jak też recenzjami brutalnego, ręcznie rysowanego Shank, a także opanowanego przez zombie Dead Rising 2 - jest krwawo.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama