Movavi Photo Batch Movavi Photo Batch 1.0.3

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Movavi Photo Batch to proste narzędzie do masowego przetwarzania plików graficznych. W zakresie jego możliwości leży zmiana rozmiaru, jakości i formatu zapisu plików, obracanie i odbijanie, zmiana nazw plików oraz zmiana jasności, kontrastu i automatyczne ulepszenie zdjęć, które w większości przypadków daje zadowalające efekty.

Po załadowaniu zdjęć lub folderów do kolejki należy wybrać operacje, które zostaną przeprowadzone. Podgląd wyniku operacji dla każdego pliku widać na miniaturze, można także przyjrzeć się każdemu z nich przed i po zmianach w osobnym okienku. Narzędzia są dość proste i bardziej wymagającym może zabraknąć możliwości obracania o dowolny kąt i przycinania zdjęć.

Obsługiwane formaty wejściowe: BMP, DPX, EXR, GIF (not animated), JPEG, JPEG 2000, JPEG-LS, PAM, PBM, PCX, PGM, PGMYUV, PIC, PIX, PNG, PPM, PTX, SGI, Sun Rasterfile, TARGA, TIFF, WebP, XBM, XFace, XWD. Formaty wyjściowe: BMP, DPX, JPEG, PBM, PCX, PGM, PNG, PPM, TGA, TIFF, XBM.

Wersja testowa programu pozwala na przetworzenie w sumie jedynie 100 zdjęć i nie daje dostępu do wszystkich obsługiwanych formatów plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!