r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Movavi Screen Capture Studio 9.0.0

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Movavi Screen Capture Studio jest zaawansowanym narzędziem do kompleksowego przechwytywania wideo. Z jego pomocą sprawnie nagramy, obrobimy i zmontujemy dowolny materiał instruktażowy, filmik z gry lub strumień wideo udostępniany za pośrednictwem Internetu.

Galeria programu

Oprogramowanie oferuje wszystkie niezbędne funkcje, pozwalające wygodnie nagrywać klipy wideo (do 60 klatek na sekundę) z obrazem naszego pulpitu. Potrafi ono przechwytywać obraz w różnych rozmiarach (nawet dowolnych zdefiniowanych przez użytkownika) łącznie z ścieżką dźwiękową. W programie nie brakuje wielu ciekawych opcji, umożliwiających łatwe ukrywanie kursora, podświetlenia wskaźnika myszy oraz kliknięć. Ponadto dzięki niemu stworzymy także tzw. zrzuty ekranu.

Korzystając z Movavi Screen Capture Studio mamy możliwość edycji nagranych uprzednio filmików. Do dyspozycji użytkownika oddano narzędzie Movie Editor tego samego producenta, które pozwala m.in. na przycinanie materiału wideo i wycinanie zbędnych elementów, dodawanie do projektu tekstu, efektów graficznych, a w przypadku bardziej złożonych klipów również stosowanie animacji przejść.

Nagrany i odpowiednio obrobiony materiał wideo udostępnimy online bezpośrednio z poziomu programu lub zapiszemy na dysku w formacie AVI, H.264 AVC, WMV, MPEG-2/4 oraz innych kompatybilnych z urządzeniami iPod, iPhone, iPad i stacjonarnymi odtwarzaczami DVD. Movavi Screen Capture Studio został zoptymalizowany pod kątem pracy na procesorach Intel Core z technologią Intel HD Graphics.

Wspierane formaty

wideo: AVI, DV AVI, XVID, MPEG-1,2, MP4, FLV (H.263, H.264), WMV, 3GPP, 3GPP2, MOV, QT, VOB, MOD, DAT, M2TS, MKV, OGV, WEBM

audio: MP3, WAV, WMA, OGG, AAC, FLAC, Monkey's Audio

grafika: JPEG, PNG, BMP, GIF

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni. Inne ograniczenia to możliwość nagrywania klipów o maksymalnej długości 120 sekund oraz nakładanie znaku wodnego na wyjściowe pliki.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
memnon   8 #4 03.09.2015 13:46

@MarkVite (niezalogowany): nie rozumiem dlaczego mi to piszesz , nie pisałem nic na temat jakości softu lecz informowałem o darmowej promocji ..narka

  #3 02.09.2015 17:14

@memnon: Zrób edycję programu źródłowego i zobaczysz prace " studio grafomanów ". Jak myślisz dlaczego 120 sek. zapisu ??? Korzystają z taniej wer. kompilatora i ... narka

memnon   8 #2 18.10.2014 14:23

Movavi Screen Capture Special Edition za darmo : http://www.movavi.com/screencapture-pcadvisor-magazine.html .

memnon   8 #1 22.09.2014 19:36

Movavi Screen Capture Special Edition za darmo : http://topwaresale.com/product/movavi-screen-capture-special-edition-giveaway/ .

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.