reklama

Movavi Screen Capture Studio 9.5.0

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Movavi Screen Capture Studio jest zaawansowanym narzędziem do kompleksowego przechwytywania wideo. Z jego pomocą sprawnie nagramy, obrobimy i zmontujemy dowolny materiał instruktażowy, filmik z gry lub strumień wideo udostępniany za pośrednictwem Internetu.

Oprogramowanie oferuje wszystkie niezbędne funkcje, pozwalające wygodnie nagrywać klipy wideo (do 60 klatek na sekundę) z obrazem naszego pulpitu. Potrafi ono przechwytywać obraz w różnych rozmiarach (nawet dowolnych zdefiniowanych przez użytkownika) łącznie z ścieżką dźwiękową. W programie nie brakuje wielu ciekawych opcji, umożliwiających łatwe ukrywanie kursora, podświetlenia wskaźnika myszy oraz kliknięć. Ponadto dzięki niemu stworzymy także tzw. zrzuty ekranu.

Korzystając z Movavi Screen Capture Studio mamy możliwość edycji nagranych uprzednio filmików. Do dyspozycji użytkownika oddano narzędzie Movie Editor tego samego producenta, które pozwala m.in. na przycinanie materiału wideo i wycinanie zbędnych elementów, dodawanie do projektu tekstu, efektów graficznych, a w przypadku bardziej złożonych klipów również stosowanie animacji przejść.

Nagrany i odpowiednio obrobiony materiał wideo udostępnimy online bezpośrednio z poziomu programu lub zapiszemy na dysku w formacie AVI, H.264 AVC, WMV, MPEG-2/4 oraz innych kompatybilnych z urządzeniami iPod, iPhone, iPad i stacjonarnymi odtwarzaczami DVD. Movavi Screen Capture Studio został zoptymalizowany pod kątem pracy na procesorach Intel Core z technologią Intel HD Graphics.

Wspierane formaty

wideo: AVI, DV AVI, XVID, MPEG-1,2, MP4, FLV (H.263, H.264), WMV, 3GPP, 3GPP2, MOV, QT, VOB, MOD, DAT, M2TS, MKV, OGV, WEBM

audio: MP3, WAV, WMA, OGG, AAC, FLAC, Monkey's Audio

grafika: JPEG, PNG, BMP, GIF

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni. Inne ograniczenia to możliwość nagrywania klipów o maksymalnej długości 120 sekund oraz nakładanie znaku wodnego na wyjściowe pliki.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
memnon   8 #4 03.09.2015 13:46

@MarkVite (niezalogowany): nie rozumiem dlaczego mi to piszesz , nie pisałem nic na temat jakości softu lecz informowałem o darmowej promocji ..narka

  #3 02.09.2015 17:14

@memnon: Zrób edycję programu źródłowego i zobaczysz prace " studio grafomanów ". Jak myślisz dlaczego 120 sek. zapisu ??? Korzystają z taniej wer. kompilatora i ... narka

memnon   8 #2 18.10.2014 14:23

Movavi Screen Capture Special Edition za darmo : http://www.movavi.com/screencapture-pcadvisor-magazine.html .

memnon   8 #1 22.09.2014 19:36

Movavi Screen Capture Special Edition za darmo : http://topwaresale.com/product/movavi-screen-capture-special-edition-giveaway/ .

reklama