Movavi Screen Capture Studio Movavi Screen Capture Studio 10.2.0

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Movavi Screen Capture Studio jest zaawansowanym narzędziem do kompleksowego przechwytywania wideo. Z jego pomocą sprawnie nagramy, obrobimy i zmontujemy dowolny materiał instruktażowy, filmik z gry lub strumień wideo udostępniany za pośrednictwem Internetu.

Oprogramowanie oferuje wszystkie niezbędne funkcje, pozwalające wygodnie nagrywać klipy wideo (do 60 klatek na sekundę) z obrazem naszego pulpitu. Potrafi ono przechwytywać obraz w różnych rozmiarach (nawet dowolnych zdefiniowanych przez użytkownika) łącznie z ścieżką dźwiękową. W programie nie brakuje wielu ciekawych opcji, umożliwiających łatwe ukrywanie kursora, podświetlenia wskaźnika myszy oraz kliknięć. Ponadto dzięki niemu stworzymy także tzw. zrzuty ekranu.

Korzystając z Movavi Screen Capture Studio mamy możliwość edycji nagranych uprzednio filmików. Do dyspozycji użytkownika oddano narzędzie Movie Editor tego samego producenta, które pozwala m.in. na przycinanie materiału wideo i wycinanie zbędnych elementów, dodawanie do projektu tekstu, efektów graficznych, a w przypadku bardziej złożonych klipów również stosowanie animacji przejść.

Nagrany i odpowiednio obrobiony materiał wideo udostępnimy online bezpośrednio z poziomu programu lub zapiszemy na dysku w formacie AVI, H.264 AVC, WMV, MPEG-2/4 oraz innych kompatybilnych z urządzeniami iPod, iPhone, iPad i stacjonarnymi odtwarzaczami DVD. Movavi Screen Capture Studio został zoptymalizowany pod kątem pracy na procesorach Intel Core z technologią Intel HD Graphics.

Wspierane formaty

wideo: AVI, DV AVI, XVID, MPEG-1,2, MP4, FLV (H.263, H.264), WMV, 3GPP, 3GPP2, MOV, QT, VOB, MOD, DAT, M2TS, MKV, OGV, WEBM

audio: MP3, WAV, WMA, OGG, AAC, FLAC, Monkey's Audio

grafika: JPEG, PNG, BMP, GIF

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni. Inne ograniczenia to możliwość nagrywania klipów o maksymalnej długości 120 sekund oraz nakładanie znaku wodnego na wyjściowe pliki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!