r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Movavi Share Online 1.5.0

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne

Movavi Share Online to darmowe narzędzie, które powinno ułatwić życie wszystkim tym, którzy publikują dużo materiałów na serwisach społecznościowych, YouTube lub również ten sam plik wysyłają na serwer FTP. Program obsługuje Facebooka, YouTube, Vkontakte, Amazon S3 i serwery FTP. Przykładowo, ten sam filmik możemy jednocześnie udostępnić na naszym kanale na YouTube i profilu na Facebooku.

Program jest banalnie prosty w użyciu. Dodawanie materiałów przypomina wszystkie popularne rozwiązania. W celu załadowania zdjęć lub filmiku, musimy je przeciągnąć i upuścić na wyznaczone pole, potem wybrać docelowe serwisy i kliknąć Udostępnij. Oczywiście wcześniej należy zalogować się do tych serwisów i upoważnić aplikację do dodawania treści. Mamy także możliwość udostępnienia wszystkich materiałów z dane folderu.

Z poziomu aplikacji ustalimy nazwę, opis, tagi, kategorię oraz ustawienia prywatności wrzucanego filmiku. Movavi Share Online powinien poradzić sobie ze wszystkimi popularnymi formatami wideo, w tym AVI, FLV, MP4, MOV, WebM, WMV i 3GP. Co warte odnotowania, wspierany jest nawet na Windows XP. Program dostępny jest w języku polskim

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Movavi Share Online wgra filmik na Facebooka, YouTube i FTP jednocześnie

5
13.02.2017  •  Mateusz Budzeń

Publikujecie filmy na kilku serwisach, często wrzucając ten sam materiał na Facebooka, YouTube i serwer FTP? Jeśli tak, to z pewnością odczuliście monotonność i niewygodę takiej pracy. Odczuwalnie ułatwić to zadanie może program Movavi Share Online, który oprócz filmów poradzi sobie również ze zdjęciami. Movavi Share Online to darmowe narzędzie, które powinno ułatwić życie wszystkim tym, którzy publikują dużo materiałów na serwisach społecznościowych lub również ten sam plik wysyłają na serwer FTP. Program jest banalnie prosty w użyciu i co warte odnotowania, zadziała nawet na Windows XP. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
BettyBoop   6 #1 23.03.2017 02:02

trzeba zwiększyć bazę obsługiwanych serwisów

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.