Movavi Share Online 1.5.0

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Movavi Share Online to darmowe narzędzie, które powinno ułatwić życie wszystkim tym, którzy publikują dużo materiałów na serwisach społecznościowych, YouTube lub również ten sam plik wysyłają na serwer FTP. Program obsługuje Facebooka, YouTube, Vkontakte, Amazon S3 i serwery FTP. Przykładowo, ten sam filmik możemy jednocześnie udostępnić na naszym kanale na YouTube i profilu na Facebooku.

Program jest banalnie prosty w użyciu. Dodawanie materiałów przypomina wszystkie popularne rozwiązania. W celu załadowania zdjęć lub filmiku, musimy je przeciągnąć i upuścić na wyznaczone pole, potem wybrać docelowe serwisy i kliknąć Udostępnij. Oczywiście wcześniej należy zalogować się do tych serwisów i upoważnić aplikację do dodawania treści. Mamy także możliwość udostępnienia wszystkich materiałów z dane folderu.

Z poziomu aplikacji ustalimy nazwę, opis, tagi, kategorię oraz ustawienia prywatności wrzucanego filmiku. Movavi Share Online powinien poradzić sobie ze wszystkimi popularnymi formatami wideo, w tym AVI, FLV, MP4, MOV, WebM, WMV i 3GP. Co warte odnotowania, wspierany jest nawet na Windows XP. Program dostępny jest w języku polskim

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!