Movavi Slideshow Creator Movavi Slideshow Creator 2.0.1

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Movavi Slideshow Creator to bardzo proste, a jednocześnie funkcjonalne narzędzie do tworzenia pokazów slajdów ze zbioru zdjęć i krótkich filmów. Oferuje ono zestaw narzędzi, które z pewnością docenione zostaną przez mniej doświadczonych odbiorców, chcących tworzyć ciekawe prezentacje materiałów z wakacji czy uroczystości rodzinnych.

Program, podobnie jak pozostałe rozwiązania tego producenta, wyposażony został w przejrzysty interfejs graficzny, pozwalający przy minimalnym wysiłku swobodnie tworzyć efektowne pokazy slajdów. Oferowane w jego obrębie funkcje zostały podzielone na kilka kroków (tworzenie nowego projektu, import materiałów, muzyka, przejścia), które zwieńcza możliwość eksportu do jednego z popularnych formatów zapisu filmów lub specjalnie dla konkretnych urządzeń lub YouTube'a.

Praca z Movavi Photo Creator po imporcie zdjęć i filmów jest banalnie prosta. U dołu okna możemy swobodnie wybierać i przestawiać zdjęcia, które mają znaleźć się w prezentacji, na bocznym panelu wybierzemy muzykę i przejścia między zdjęciami i w każdej chwili możemy uruchomić podgląd. Dla każdego zdjęcia można indywidualnie ustawić czas widoczności w pokazie i ewentualnie automatycznie poprawić jego kolorystykę.

Movavi Slideshow Creator pozwala na import plików graficznych BMP, GIF, JPEG i PNG, ścieżki audio WMA, WMV, ASF, MP3, MP2, MPA, OGV, OGG, OGA, OGX, WAV, AAC, FLAC, APE oraz materiałów wideo AVI, MPG, MPEG, MOD, M2T, M2TS, DAT, VRO, VOB, MP4, M4V, M4A, M4B, 3GP, 3G2, 3GPP, 3GP2, MOV, QT, IFO, FLV, MKV i WEBM. Gotowe pokazy slajdów zapiszemy w wysokiej jakości jako pliki w formatach AVI, MPEG-4, H.264 AVC, MPEG-2, MPEG2-TS, MPEG-1, XVID, WMV, MKV, DV, FLV i MOV. Program posiada również zestaw predefiniowanych ustawień dla urządzeń mobilnych oraz na potrzeby publikacji klipu w serwisie YouTube.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni. Dodatkowe ograniczenie to znak wodny umieszczany na każdym przetwarzanym materiale wideo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!