Movavi Video Converter 18.4.0

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Movavi Video Converter jest prostym narzędziem do konwersji multimediów, wyposażonym w zestaw kilku narzędzi edycyjnych do zmiany rozmiaru obrazu, kadrowania czy nakładania na niego znaków wodnych w postaci tekstu lub grafiki.

Program oferuje wsparcie dla ponad 170 najpopularniejszych formatów, pozwalając na przetwarzanie plików audio, wideo, a także zgrywanie filmów z niezabezpieczonych płyt DVD. Proces konwersji odbywać się może w jednym z dwóch trybów. Pierwszy umożliwia konwertowanie materiałów do formatów zgodnych z urządzeniami Apple (iPod, iPhone, iPad i Apple TV), telefonami komórkowymi Nokia, Samsung, HTC, Blackberry, Motorola, Sony Ericsson i wielu innymi pracującymi pod kontrolą systemu Android lub Windows Mobile, przenośnymi odtwarzaczami Creative Zen, Cowon, iriver, a także konsolami do gier Sony PSP, Play Station 3 oraz Xbox 360. Drugi z kolei daje użytkownikowi możliwość ręcznego wyboru formatu wyjściowego.

Movavi Video Converter przetwarza wszystkie umieszczone na liście zadań materiały, umożliwiając także łączenie wielu plików wideo w jeden większy. Ponadto oferuje funkcje, z pomocą których wykadrujemy obraz, obrócimy o zadany kąt, nałożymy na niego tekst lub grafikę, a także dostosujemy jego jasność, kontrast, barwę, nasycenie, usuniemy przeplot itp. W ręce użytkownika trafia zestaw 3 auto filtrów, które dają możliwość automatycznej poprawy obrazu. Wszystkie wprowadzane na tym etapie zmiany obserwować można w czasie rzeczywistym na edytowanym materiale. Użytkownik może również dostosowywać wiele parametrów wpływających na jakość wyjściowego pliku. Movavi Video Converter oferuje podstawowe ustawienia strumienia wideo - format wideo, szerokość i wysokość obrazu, metoda i jakość zmiany rozmiaru, liczbę wyświetlanych klatek na sekundę, oraz audio - format audio, częstotliwość próbkowania oraz tryb kanałów.

Dużym atutem programu jest szybkość konwersji wynikająca, m.in. z optymalizacji jego kodu pod kątem wielordzeniowych procesorów, a także nowoczesnych kart graficznych nVidia, wykorzystujących technologię CUDA. Według zapewnień producenta Movavi Video Converter potrafi przetworzyć dane materiały w czasie nawet 8-krotnie krótszym w porównaniu do konkurencyjnego oprogramowania.

Lista najpopularniejszych formatów obsługiwanych przez program

  1. Wejściowe formaty wideo: AVI, DV AVI, MPEG 1,2, MP4, WMV, ASF, 3GP, 3GPP, 3GPP2, MOV, QT, VOB, IFO, MOD, DAT, M2T, MTS, MKV, VRO, FLV;
  2. Wyjściowe formaty wideo: AVI, MPEG 1,2, MP4, WMV, 3GP, 3GPP, 3GPP2, MOV, QT, RM, RMVB, FLV, M2T;
  3. Wejściowe/wyjściowe formaty audio: MP3, WAV, WMA, OGG, AAC, FLAC, Monkey's Audio;
  4. Wejściowe/wyjściowe formaty obrazów: JPEG, PNG, BMP, GIF;

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowym ograniczeniem jest znak wodny nakładany na przetwarzane materiały. Jednak wyświetlany jest on jedynie przez 1-2 sekundy po rozpoczęciu odtwarzania.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Żadnych
Nie polepsza jakosci filmów
ocena użytkownika

Nic mi nie polepszył. Z 400 MB do 1,6 GB - zero różnicy.

18.01.2018 12:33 | Recenzja do wersji 18.1.0

Komentarze

0 nowych
jannek   3 #16 09.08.2017 16:29

Nie dajcie się nabrać na to badziewie! Avi convertowało mi na FullHD 9 godzin i na koniec okazało się jeszcze,że mniej więcej "od połowy" film jest ....NIEMY !!!!!!!!!!!!! :) Jedyne na co jeszcze można w miarę liczyć to Freemake,choć już płatny,

hins   7 #15 23.04.2017 14:11

No i niestety w wersji 17 przyśpieszenie GPU już nie działa! Przy konwersji wyskakuje błąd! Po wyłączeniu przyśpieszenia GPU błędu nie ma ale konwersja jest znacznie dłuższa a to samo można zrobić w byle jakim programie do konwertowania filmów który jest za darmo.
Pomogło tylko powrót do starszej wersji 16 w której przyśpieszenie GPU działa normalnie.

hins   7 #14 02.01.2017 23:27

Doskonały program który potrafi wykorzystać moc GPU do konwertowania filmów! Przez wiele lat myślałem że to bajki dla dzieci z tym wykorzystaniem GPU do konwertowania filmów a tu się okazuje że to możliwe! Jedyny program do konwersji który kupiłem, bo się sprawdza! Używałem wielu darmowych jak Format Factory, Freemake, Free CUDA Video Converter czy MediaCoder, który pomimo ze mam procesor Kaby Lake w laptopie twierdził że nie mogę wykorzystać GPU i nie dało się tej opcji włączyć nawet!
W Movavi to jest możliwe! Konwersja kilku plików wideo FullHD które połączyłem w jedną całość i wyszło ponad 6 godzin trwała tylko 2.5 godziny, podczas gdy we Freemake trwała 8 godzin! Polecam ten program, tym którzy chcą szybko przekodować film! Naprawdę potrafi wykorzystać GPU do konwersji wideo a to znacznie skraca czas!

  #13 05.01.2016 01:30

Jak to usunąć? samo sie nie usuwa, deinstalator pisze że "Narzędzie Movavi Video Converter jest już uruchomione. Proszę zamknąć uruchomioną aplikację Movavi", przy tym że aplikacje ową zamknąłem i nawet przez Menedżera zadań kilka razy sprawdzałem czy działa.

quotes   3 #12 26.10.2015 14:27

Używam tego programu od powstania jego v. 15. Nigdy żadnych problemów, wprost przeciwnie - program świetnie się spisuje. Przesiadam się na v. 16 i jest jeszcze lepiej. Dla tych, co chcą kupić "szesnastkę" za 53,97 PLN; i mieć dożywotnie darmowe aktualizacje do kolejnych wersji napiszę jak to zrobić. Należy pobrać i zainstalować program KONIECZNIE ze strony producenta. Pobrany plik MUSI zawierać w nazwie literkę "F", czyli - MovaviVideoConverterSetupF.exe. Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu, niestety nie będziecie mogli z niego korzystać. Otrzymacie komunikat, że należy program kupić, zamknąć lub aktywować. W każdej z tych opcji na obecnym etapie możecie jedynie program zamknąć... i tak bez końca. W tej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak program odinstalować. I o to właśnie chodzi, ponieważ podczas PRÓBY jego odinstalowania zobaczycie kolejny komunikat, że program możecie dożywotnio kupić ze zniżką 40%. Przechodzicie na stronę zakupu - koniecznie przed odinstalowaniem programu i zamawiacie. Stronę zakupu proponuję wywołać w j. polskim i płacić jedynie kartą, wówczas unikniecie przewalutowania z euro. W załączeniu do zakupu firma proponuje zakup dodatkowy - odfajkować. E-mail proponuje podać właściwy, na który otrzymacie dane zakupu, klucz itp pierdoły. I jeszcze jedno - nie należy w programie wyłączać żadnych komunikatów. Dlaczego? Przekonacie się, jeśli program zakomunikuje wersje sterownika. Czasami "starszy" sterownik jest zdecydowanie lepszy, ale o tym wiecie sami. Program z "eFką" należy odinstalować, instalując po zakupie program ze wskazanego w e-mailu linku. Sam klucz pokaże się również na stronie tuż po zakupie. Wybór należy do was.
Chętnie od tych, którzy kupili program poczytam komentarze. Nie musicie wierzyć, ale dla mnie ten program to górna półka.

Autor edytował komentarz.
  #11 23.01.2015 13:25

Najbardziej góniany program do edycji filmów z jakim pracowałem sypie się co chwile, crashe errory a do tego sam nie umie otworzyć swoich projektów żenada.

  #10 21.06.2014 21:45

Próbowałem wersji testowej, z ciekawości, gdyż wciąż szukam programu który połączyłby w sobie Freemake Video Converter z Handbrakiem. Ten zbiera dobre recenzje. Teraz - nie wiem czy wersja testowa ma jakieś ograniczenia funkcyjne, tzn czy pewne funkcje są zablokowane. Jesli nie, to kupno to strata pieniędzy, gdyż ten program nie robi niczego lepiej, ni szybciej niż Handbrake, a brakuje mu funkcji chociażby dopasowania filmu do pełnego ekranu (używam karty tel Hauppauge WinTv150, która nagrywa niepełnoekranowo i Handbrake to jedyny program, który potrafi dopasować plik wyjściowy do pełnego ekranu). Jeśli natomiast pewne funkcje są dostępne po kupnie, to w takim razie przepraszam.

  #9 04.06.2013 10:16

Mam problem z połączeniem dwóch plików wideo.
Filmuję starą kamerką Panasonic na kasety miniDV.
Czasem fimuję dłużej niz 1h ( pojemność kasety) i nie udało mi sie połaczyć dwóch próbnych plików wideo nagranych na dwóch
kasetach .
Będe wdzieczny za podpowiedź.

Pozdrawiam !
Józef Ż

Dario-Os   5 #8 17.05.2013 13:55

Movavi Video Suite 11 Special Edition for FREE!

http://www.movavi.com/suite-incomedia.html

Komentarze do poprzednich wersji

  #7 16.02.2013 16:29

Coś się nagle stało z programem. Miałem wykupioną wersję 10, przestała się dzisiaj załączać, sciągnąłem aktualną wersję 12 ale też nie uruchamia się.

  #6 24.01.2013 22:19

No i jeszcze jedno, wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni a na środku ekrany przez cały przekonwertowany film ma się napis. Napisu się pozbywamy po zakupie licencji.

  #5 24.01.2013 22:17

Dobry ale cena zaporowa jak na sam video conventer choćby nie wiem jak wspaniały był

  #4 02.12.2012 13:33

Kupiłem program Movavi video conwenter za ok 90 zł. wersja elekroniczna i po awari komputera nie mozna wgrać klucza ,bo wykazuje błąd, Na wysyłane m-aile nie odpowiadają nieodpowiedzialna firma sales . Program dobry.

  #3 23.10.2012 22:59

Co się stanie po upłynięciu 30 dni od zainstalowania?? Czy za coś trzeba będzie płacić??

  #2 03.04.2012 09:29

musisz wziąć płytę od kogoś kto ma pełną wersję

  #1 18.12.2011 17:42

Pobrałam 30-dniową wersję testową 10.5 PL. Niestety nie mogę uruchomić programu, bo wymagany jest klucz aktywacyjny. Skąd go wziąć? Pozdrawiam :-)