Move or Die

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Move or Die to nietypowa gra platformowa stworzona przez niezależne studio Those Awesome Guys. Rozgrywka opiera się na rywalizacji czwórki graczy, których zręczność, spostrzegawczość i determinacja zostaną wystawione na próbę przez wiele różnych wyzwań, zmieniających się co około 20 sekund. Chociaż to gra idealna na imprezy, deweloperzy ostrzegają, że ich produkcja rujnuje przyjaźnie!

Rozgrywka

Przed każdą rozgrywką gracze mogą wybrać swoją postać, spośród wielu dostępnych. Poruszać się one będą po jednej, dwuwymiarowej planszy. Zadanie będzie z pozoru proste: przetrwać przez jak najwięcej rund i tym samym pokonać pozostałych graczy.

Jak sama nazwa produkcji wskazuje, bezruch bohatera automatycznie powoduje utratę punktów życia, a docelowo jego śmierć. Ważne jest, żeby pozostawać w ciągłym ruchu, a przy tym skupić się na przestrzeganiu zmieniających się co około dwadzieścia sekund zasadach gry.

Wśród losowo wybieranych minigierek będą między innymi: przekazywanie tykającej bomby między postaciami, wyścig z przeszkodami oraz unikanie spadających bloczków. Przed każdą rozpoczętą rozgrywką można wybrać takie zasady gry, które wszystkim odpowiadają.

Podnoszenie poziomu swojej postaci pozwala na odblokowanie różnych, szalonych skórek oraz nowych trybów rozgrywki. Wszystkie elementy w grze dostępne są zupełnie za darmo, nie ma żadnych płatności wewnątrz gry.

Chociaż twórcy Move or Die rekomendują grę przy jednym urządzeniu, to istnieje również możliwość rywalizowania z innymi przez internet.

Twórcy zostawili otwartą furtkę dla uzdolnionych moderów oraz szukających nowych zawartości graczy, dlatego nie ma żadnego problemu z dostępem do nowych postaci, poziomów, minigierek, ścieżki dźwiękowej i innych elementów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!