Move to iOS Move to iOS 3.1.1

Strona główna Android Narzędzia Migracja danych
Pobierz program
lub zeskanuj:

Move to iOS to pierwsza aplikacja od firmy Apple wydana na urządzenia z Androidem. Ma nam pomóc w migracji na system iOS przenosząc najważniejsze dane.

Za pomocą aplikacji Move to iOS (Przejdź do iOS) przeniesiemy pomiędzy systemami takie dane jak: kontakty, wiadomości sms, zdjęcia i filmy z kamery, zakładki internetowe, konta pocztowe oraz kalendarze. Proces jest możliwy tylko podczas konfigurowania urządzenia z iOS, co nie jest w żaden sposób wytłumaczone w opisie jak i samej aplikacji. Do znanych już opcji założenia nowego konta oraz zalogowania na obecne dołączyła opcja przeniesienia danych z Androida.

Kolejnym krokiem jest sparowanie urządzeń poprzez przepisanie odpowiedniego kodu. Niestety nie mamy możliwości wyboru jakie dane chcemy przesłać, możemy jedynie zgodzić się na wspomniany wyżej pakiet. Podczas operacji Apple zaleca aby nie przechodzić do innych aplikacji. Całość nie powinna trwać dłużej niż kilka minut.

Aplikacja Move to iOS dostępna jest za darmo w sklepie Google Play. Posiada w pełni przetłumaczony interfejs. Podczas testów cały proces przebiegł bezproblemowo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!