r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Move to iOS 2.10.0

Strona główna Android Narzędzia Migracja danych

Move to iOS to pierwsza aplikacja od firmy Apple wydana na urządzenia z Androidem. Ma nam pomóc w migracji na system iOS przenosząc najważniejsze dane.

Galeria programu

Za pomocą aplikacji Move to iOS (Przejdź do iOS) przeniesiemy pomiędzy systemami takie dane jak: kontakty, wiadomości sms, zdjęcia i filmy z kamery, zakładki internetowe, konta pocztowe oraz kalendarze. Proces jest możliwy tylko podczas konfigurowania urządzenia z iOS, co nie jest w żaden sposób wytłumaczone w opisie jak i samej aplikacji. Do znanych już opcji założenia nowego konta oraz zalogowania na obecne dołączyła opcja przeniesienia danych z Androida.

r   e   k   l   a   m   a

Kolejnym krokiem jest sparowanie urządzeń poprzez przepisanie odpowiedniego kodu. Niestety nie mamy możliwości wyboru jakie dane chcemy przesłać, możemy jedynie zgodzić się na wspomniany wyżej pakiet. Podczas operacji Apple zaleca aby nie przechodzić do innych aplikacji. Całość nie powinna trwać dłużej niż kilka minut.

Aplikacja Move to iOS dostępna jest za darmo w sklepie Google Play. Posiada w pełni przetłumaczony interfejs. Podczas testów cały proces przebiegł bezproblemowo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

iMessage na Androida istnieje! Ale czy kiedykolwiek nadejdzie premiera?

3
INTERNET 26.10.2016 | Maciej Olanicki

Żaden szanujący się producent oprogramowania, i mowa tutaj nawet o największych graczach, którzy rozwiajają własne systemy operacyjne, nie może sobie dziś pozwolić na ignorowanie iOS-a i macOS-a, czego dobitnym przykładem jest praca, jaką Microsoft wkłada w rozwijanie tam swojego pakietu biurowego. Apple jednak nie znajduje się (przynajmniej na razie) na pozycji, która zobowiązywałaby do wzajemności w tej relacji. Dlatego aplikacji Apple np. na Androida jest jak na lekarstwo. Wyjątek stanowi jedynie Apple Music, program do konfiguracji głośnika Beats Pill oraz Move to iOS – narzędzie…

Małe utarczki dużych chłopców: Google w Nougacie odpowiada na Move to iOS

24
OPROGRAMOWANIE 25.08.2016 | Maciej Olanicki

We wrześniu zeszłego roku Apple wydało swoją pierwszą aplikację na Androida. Nie był to jednak FaceTime, iMessages czy klient iClouda, a narzędzie – co musiało wywołać uśmiech wielu – które jedynie znacząco ułatwiało migrację z Androida na urządzenie z iOS-em. Wraz z premierą nowej wersji Androida, Google postanowiło odpowiedzieć na ten prztyczek, aczkolwiek niezbyt adekwatnie. Aplikacja Move to iOS, o której mowa, umożliwia przeniesienie wszelkich danych osobistych zapisanych na urządzeniu za Androidem do iPhone’a. Mowa tutaj między innymi o kontaktach, SMS-ach, zdjęciach, zakładkach z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.